Гурт «Дзвін» виступив перед концертом «Океану Ельзи» у Лондоні

Дівчата з України виступили на концерті «Океану Ельзи», який відбувся у Лондоні 13 квітня у відомому концертному залі Альберт-хол.

Колектив «Дзвінко», який був створений лише місяць тому, так «запалив» зал українськими піснями у своєму виконанні, що глядачі постійно підспівували і аплодували.

Гурт створила директорка Ukrainian Social Club Richmond у Західному Лондон Аліна Луць.

«Проєкт «Дзвінко» виник місяць тому. Створили його  як спеціальний проєкт для виступу на концерті «Океану Ельзи». Я знала про цей концерт. За правилами виступу у великих залах у Великобританії хтось має ще виступати на «розігріві» в основного виконавця. Потім роблять перерву тоді вже відбувається сам концерт співака», – каже Аліна.

Ідея в Аліни виникла після того, як вона познайомилася з талановитими українськими дівчатами на одному з творчих заходів.

«16 березня у Королівському оперному театрі Royal Opera House відбувся цікавий концерт. На сцені у хорі заспівало 130 людей, це були переважно біженці з України, також були члени української громади у Лондоні. І це був величезний і дуже гарний концерт. Я завдяки цьому познайомилася з багатьма цікавими та талановитими співачками з України. Тоді я вже знала, що йде відбір груп на «розігрів» до концерту «Океани Ельзи». Побачивши талановитих дівчат, я як продюсер зібрала вісім дівчат для гурту «Дзвінко». Це  молоді, талановиті і надзвичайно цікаві артистки. Одні навчаються ще у консерваторії, хтось – вже мав досвід виступу на різних музичних майданчиках України до війни. Так ми усі і зібралися», – продовжує Аліна.

У «Дзвінко» зібралися дівчатка з різних регіонів України Кривого Рогу, Дніпра, Одеси, Львова. Одразу вирішили, що будуть співати українських народних пісень.

«Для відбору на концерт ми записали дві пісні – «Гуцулку Ксеню» та «Ой, чий то кінь стоїть». Це зробили у цікавій обробці, яку дівчата самі написали. Вивчили, відрепетирували ці пісні та відіслали їх менеджерам «Океану Ельзи». І ми були дуже здивовані і щасливі, коли нам відписали, що наше відео сподобалося і вони будуть раді, якщо ми виступимо перед концертом «Океану Ельзи», – каже Аліна.

Відтоді у дівчат розпочалися щоденні кількагодинні репетиції.    

«Ми цілий місяць готувалися. Репетиції у нас були щодня без вихідних. Репетирували по дві-три години, іноді доводилося співати по чотири з половиною години. Репертуар у нас був досить складний, було дуже багато народних українських пісень», – згадує Аліна.

Альберт-хол у Лондоні, де відбувався концерт «Океану Ельзи», зібрав п’ять тисяч глядачів. Для новачків виступ на такій сцені є досить складним, але дівчата з «Дзвінко» не лише впоралися з цим, а й змогли «запалити» зал.

«Нас дуже гарно сприйняла публіка. Дівчата були неймовірно щасливими, коли аудиторія у п’ять тисяч людей, яка прийшла на «Океан Ельзи», аплодувала нашому гурту. Ми зробили дуже гарне попурі з українських народних пісень. Люди підспівували, підсвистували, починали аплодувати на другому куплеті кожної пісні – і це було просто неймовірно. Виступ пройшов успішно і дівчата дуже-дуже щасливі. Крім того, що нас гарно сприйняла публіка, нас дуже гарно і тепло зустріли самі учасники групи «Океан Ельзи» разом із Славком Вакарчуком. Він підійшов до нас і побажав дівчатам успіху, похвалив їхній виступ. Сказав, що прослухав усю програму і йому дуже сподобалося, а дівчатка великі молодці. І це дало нам ще більший стимул до подальшої творчості», – усміхається Аліна.

Гурт «Дзвінко» і далі планує виступати, а їхній репертуар обов’язково буде українським.

«Ми сподіваємося, що наш колектив буде популярним. Дівчата співають гарними голосами акапельно, без інструментів і у різних стилях. Ми вже плануємо різноманітну програму і дуже сподіваємося, що відтепер будемо гастролювати та популяризувати українську культуру, українську пісню у Британії», – поділилася планами Аліна Луць.

Залишити відповідь