Водій ніколи не складав іспит і не мав водійського посвідчення

У Великій Британії 69-річний чоловік протягом останніх 50 років їздив на автомобілі без водійських прав.

Про це пише The Metro.

Везіння пенсіонера нарешті закінчилося, коли співробітники підрозділу дорожньої поліції Дербішира зупинили його машину за кілька порушень у Дербі. Потім вони виявили, що 69-річний водій ніколи не складав іспит і не мав прав водія, тобто він незаконно керував автомобілем протягом п’яти десятиліть.

За словами співробітників поліції, чоловік систематично надавав страховим компаніям дані про те, що має права, але недоліком його підлого плану стала “зухвалість”. Автомобіль було конфісковано, а на водія складено протокол за численні правопорушення.

“Нарешті прийшов кінець абсолютно неприйнятній поведінці. Якби він потрапив в аварію, і ми виплатили б йому компенсацію, ми повернулися б до нього за повною вартістю цієї виплати”, — заявив Пол Фарлі, представник Бюро автостраховиків.

Ця новина викликала неоднозначну реакцію серед британців, дехто запитує, як водію вдавалося уникати покарання протягом 50 років.

“Можливо, він набагато кращий водій, ніж багато учасників дорожнього руху, він уникав поліції протягом 50 років. Великобританія тільки виграє, якщо на дорогах буде більше таких водіїв”, — розповів один із місцевих жителів.

Залишити відповідь