День, який, на думку астрологів, найкраще підходить для того, щоб почати діяти – рішуче, без роздумів і сумнівів. Сфер, у яких нам сьогодні пощастить, досить багато – вони включають у свій ряд і професійні справи, і особисте життя, але найприємнішим, звичайно ж, стане фінансове.

Сьогодні, 10 травня, у фінансових питаннях пощастить представникам усіх знаків зодіаку, але три з них стануть у цьому плані найуспішнішими.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки – щоправда, переважно ті, хто зараз перебуває у пошуках роботи – зможуть знайти те, про що мріють: нову — цілком можливо – керівну посаду, до якої додаватиметься більш ніж приємна зарплата. Головне в ситуації, що склалася — не розслаблятися: необхідно добре зарекомендувати себе на новому місці, в іншому разі його займе один з конкурентів.є

Терези (24.09 – 23.10)

Терези цілком можуть розраховувати на цінний подарунок, який зробить їм кохана людина. Він виявиться не стільки романтичним, скільки практичним, тому найбільше на світі представників вашого знака потішить предмет, який є не лише матеріальною, а й художньою цінністю – наприклад, антикварною прикрасою.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільців – із великою ймовірністю – очікує підвищення зарплати, яке, втім, не стане для них манною небесною: вони достатньо попрацювали для того, щоб їхні зусилля гідно оцінили – хоча б у матеріальному значенні цього слова. До того ж, зірки не рекомендують їм зупинятися на досягнутому, а виправдовувати довіру начальства і далі.

Залишити відповідь