16 травня 2023 року о 20:20 розпочнеться транзит Юпітера знаком Тельця, який триватиме до 01:15 за київським часом 26 травня 2024 року.

Рік створення матеріальної бази, стабілізації економіки, зміцнення фундаменту, оформлення ідей у реальні форми. Питання грошей, роботи, майна, землеволодіння та інших ресурсів вийдуть на перший план, розповідає астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова).

Телець – другий знак зодіаку, належить до стихії Землі, характеризує терпіння, витривалість, фізичну силу. Тут немає імпульсивності та швидкості, властивої попередньому знаку – вогненному Овну. Певна пасивність і консерватизм добродушного Тельця заважають досягненню високих життєвих цілей. Але цього разу, коли Уран і Юпітер разом переміщаються Тельцем, енергії планет змусять відмовитися від застарілих переконань і вийти за межі звичного.

У найближчі 12 місяців знадобиться новий підхід до грошей та реалізації себе у професійній сфері. Старі методи не спрацюють і призведуть до погіршення становища на роботі та в матеріальних справах. Аспект з’єднання Юпітера та Урану відбудеться у квітні 2024 року. До цього часу доведеться відмовитися від старої дійсності і перейти до нової реальності через кризові ситуації, після яких стануться оновлення на всіх рівнях.

Юпітер у Тельці 2023 – 2024 дає надзвичайні можливості для розвитку. Збільшення доходів відбувається від впровадження нових методів, підтримки з несподіваного боку, часто від друзів та однодумців. Настав час відмовитися від традиційних форм ведення справ. Успіху досягнуть ті, хто не боїться бути оригінальним, виявляє винахідливість і прагне об’єднувати людей.

Час реформ і нових політичних поглядів проти старого та безперспективного. Інтерес до прогресивних форм організації праці й сила позитивного мислення сприятимуть перетворенням у світогляді щодо матеріальних питань і партнерських відносин. Однак у цей період відчуття невизначеності та усвідомлення неминучих швидких змін переноситься багатьма людьми з великими труднощами.

Юпітер у Тельці торкнеться матеріальних інтересів, юридичних і правових аспектів володіння та управління ресурсами. Це період фінансових суперечок і конфліктів у боротьбі за природні багатства й території. Однак життєва мудрість і практичність мають витіснити агресію та руйнування в поточних процесах зміни структури світоустрою.

У кожному знаку зодіаку Юпітер перебуває близько року. Переміщаючись знаками, він посилює та масштабує їхні якості. 2022 року – на початку 2023-го планета перебувала у войовничому Овні. Транзит Юпітера земним Тельцем розширить прагнення миру, стабільності й безпеки.

Негативні характеристики Тельця, які посилить Юпітер – це почуття власництва, ревнощі, жадоба накопичення, яка може перерости в патологічну жадібність. Необхідно придушувати в собі такі якості, оскільки вони не призведуть ні до чого хорошого і можуть навіть зруйнувати наявний життєвий фундамент.

Найближчого року працювати потрібно буде багато, але важливо пам’ятати про те, що завзятість і працьовитість мають бути підкріплені новими методиками й підходами, інакше великий ризик на першому ж кроці і застрягнути. Сприятливий період для інвестицій у бізнес, нерухомість, землю, закордонні проєкти, а також у ті напрямки діяльності, метою яких є збереження краси та здоров’я.

Юпітер – це газовий гігант, один із найяскравіших об’єктів у нашому небі та найбільша планета в Сонячній системі. Цикл Юпітера – 12 років, планета впливає на соціальну реалізацію та пов’язані з цим процеси. Попередній транзит планети Тельцем був у період від 5 червня 2011-го до 12 червня 2012 року. Для багатьох це був рік піднесення, збагачення, комфорту життя. Телець – один із найспокійніших і найгармонійніших знаків зодіаку, а Юпітер у ньому можна уявити як Ріг достатку.

У квітні 2024 року – з’єднання Юпітера та Урана в Тельці, попередні рази такий самий аспект був у травні 1858 року (укладено російсько-китайський Айгунський договір) та у травні 1941-го (створення повномасштабного військового альянсу між Великою Британією та США). Весна 2024 року принесе важливі історичні події в історії людства, ймовірно, пов’язані не з потрясіннями, а з натхненням та вірою у світле майбутнє для цивілізованого світу.

Україна перебуває під заступництвом Тельця, тому інгресія Юпітера до цього знака позитивно вплине на нашу країну. Фінансовий успіх і добробут багато в чому залежать від здатності та готовності пристосовуватися до змін. Робота в колективах, освоєння нових сучасних професій, співробітництво та зв’язки з іноземними партнерами спияють реалізації цілей та гарним заробіткам.

Тельцям, Дівам і Козорогам найбільше пощастить у період Юпітера в Тельці, особливо народженим у першій декаді зодіакального місяця. Всі справи, що стосуються кохання і шлюбу, майна, грошей, стануть тіснішими та стабільнішими. Активізується творча сила, ви зможете досягти визнання й отримаєте заохочення за свої старання та сумлінну працю. Професійне або ділове піднесення відбудеться набагато легше, ніж в інші періоди. Сприятливий період для грошових оборотів, продажу та придбань, фінансових угод і грошових інвестицій. Сприятливий період для відряджень, відповідальних виступів, переговорів. Використовуйте їх для укладання угод, договорів, підписання важливих паперів, залагодження юридичних формальностей, відкриття нових підприємств або реорганізації старих.

Транзит Юпітера Тельцем буває раз на 12 років, тому представникам цього знака зодіаку варто використовувати його максимально. Він дає важливий період прогресу в особистому житті та професійних справах. Чудовий період для самоосвіти, підвищення кваліфікації. Участь у суспільно-політичному житті протягом найближчих 12 місяців згодом допоможе вам у вирішенні найважливіших питань, зміцненні репутації, набутті бажаного соціального статусу.

Дівам і Козорогам необхідно бути в тонусі і в жодному разі не розслаблятися! Хоча гармонійний аспект від транзитного Юпітера до натального Сонця часом дає безтурботність та небажання працювати, що може призвести до втрати позитивних можливостей і нових перспектив.

Скорпіони перебуватимуть в умовах, які вимагатимуть робити серйозний вибір, причому неодноразово. Все соціальне середовище начебто випробовує представників цього знака зодіаку. Ви усвідомлюєте, що десь далеко – більше можливостей. Життя змушує “пускати коріння” в іншому місці: це можуть бути інший район, місто чи країна. Розумний ризик вітається, але міру треба знати. Вас може захопити нова справа, бізнес-проєкт, курс, романтичний зв’язок або щось інше, але зумійте вчасно зупинитися. Благотворними є ділові й комерційні контакти з іноземними громадянами та фірмами. Ви можете отримати доволі вагомий прибуток, можливість розпоряджатися великими сумами. Однак уникайте перевитрат бюджету: схильність до великих витрат зростає.

Леви й Водолії зіткнуться з перешкодами, певним опором з боку навколишнього світу. Часто це відбувається через помилкову концентрацію всіх сил на тому, що вже не має значення, що застаріло і потребує серйозних перетворень. Почуття своєї значущості може перевищувати реальні межі, що стає причиною зіткнень. Необдуманість вчинків, недоречне марнославство й нестримна воля до здійснення намірів сприятимуть суперечкам і проблемам на службі та в бізнесі. Проте ресурсів та енергії для боротьби достатньо, головне, щоб ваші плани не йшли в розріз з інтересами навколишніх людей і законом. Вивчайте іноземні мови, культури, традиції, релігії інших країн – це допоможе зменшити градус напруженості.

Транзит Юпітера знаком Тельця загалом можна вважати сприятливим, він допомагає з визначеністю у фінансовій сфері, підвищенням вітальності організму (найближчого року не приживуться нові локдауни та пандемії), соціальним спокоєм громадян.

Залишити відповідь