Після другого півфіналу єврофани нарешті дізналися імена усіх фіналістів пісенного конкурсу “Євробачення-2023”.

Не лише глядачі вже встигли обрати своїх фаворитів, а й букмекери. Після того, як усі конкурсанти показали свої номери на сцені у Ліверпулі, думки аналітиків дещо змінилися. 

Трійку лідерів, як і раніше, займають Швеція, Фінляндія та Україна. Щоправда, процентне співвідношення шансів на перемогу тепер має інший вигляд.

Прогнози букмекерів після другого півфіналу / © eurovisionworld.com
Прогнози букмекерів після другого півфіналу / Фото: eurovisionworld.com

Так, Швеція та її представниця Loreen, на думку букмекерів, має найбільше шансів знову здобути перемогу. Її успіх на “Євробаченні-2023” оцінюють у цілих 52%.

Loreen / © Associated Press
Loreen / Фото: Associated Press

Фінляндія на другому місці рейтингу так і має 22%, а TVORCHI з України, які замикають трійку лідерів, прогнозують 6% на перемогу. 

TVORCHI на сцені
TVORCHI на сцені “Євробачення-2023” / Фото: t.me/suspilne_eurovision_ukraine

А ось Франція, яка буквально дихала в спину українцям, опустилася з четвертого аж на шосте місце і тепер конкурує з Норвегією та Іспанією – у трьох країн по 3%. Впевнені 4% на перемогу має Ноа Кірел з Ізраїлю. 

Noa Kirel / © Associated Press
Noa Kirel / Фото: Associated Press

Решта учасників мають один процент чи менше шансів на звання переможців “Євробачення-2023”. Останнє місце на конкурсі букмекери прогнозують Албанії. 

Зазначимо, що вже стало відомо, у якому порядку конкурсанти будуть виступати у гранд-фіналі. За результатами голосування дует TVORCHI вийде на сцену під номер 19.

Залишити відповідь