Пасажирів, які подорожують сьогодні і завтра, закликали перевірити свій маршрут.

Залізничні пасажири по всій країні стикаються зі значними порушеннями графіків руху сьогодні, оскільки працівники профспілки Aslef страйкують щодо заробітної плати, пише news.sky.com.

Члени Aslef з більш ніж десятка операторів поїздів страйкують у п’ятницю, ще більше страйків заплановано на 31 травня та 3 червня – день фіналу Кубка Англії на “Уемблі”.

Тим часом, члени профспілки залізничного, морського та транспортного транспорту (RMT) страйкуватимуть у суботу, коли тисячі людей прямують до фіналу пісенного конкурсу Євробачення в Ліверпулі.

Пасажирів, які подорожують сьогодні і завтра, закликали перевірити свій маршрут.

Генеральний секретар Aslef Мік Вілан заявив, що провину за тривалі страйки слід покласти на операторів поїздів.

“Ми не хочемо страйкувати – ми не хочемо створювати незручності пасажирам, у нас є сім’ї та друзі, які також користуються залізницею, і ми віримо в інвестиції в залізницю для майбутнього цієї країни”, – сказав пан Вілан.

«Але вина за цей вчинок лежить справедливо і прямо на роботодавцях, які своєю непоступливістю змусили нас це зробити.

«Тепер вони повинні запропонувати більш розумну і реалістичну пропозицію, і ми просимо уряд не перешкоджати цьому процесу».

Аслеф раніше описував пропозицію 4% оплати праці як «смішну і очевидно неприйнятну».

Вілан сказав, що залізничні компанії “мають зв’язані руки Департаментом транспорту і не можуть домовитися про розумну угоду”.

Залишити відповідь