День, коли необхідно відмовитися від важливих справ, навіть якщо цього понеділка вони були заплановані заздалегідь. Сьогодні їх навряд чи вдасться втілити у життя, тому бажано знайти для них інший – вдалий – час. Незважаючи на те, що на календарі понеділок, день – зрозуміло, за можливості – краще провести в режимі пасивного відпочинку: у спокої, самоті та зосередженості на своєму внутрішньому світі.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 15 травня для Овнів

Напруження викличуть навіть найнезначніші справи, тому краще відкласти їх на кілька днів, а сьогодні відмовитися від будь-якої діяльності – зрештою, всіх справ однаково не переробиш.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 15 травня для Тельців

Необхідно дбайливо ставитися до фінансів, які опиняться у вашому порядкуванні: легко буде увійти в раж і витратити більше, ніж планувалося, що завдасть шкоди бюджету.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 15 травня для Близнят

Від самого ранку ви можете відчувати лінощі та апатію, через що вам категорично не захочеться що-небудь робити: не варто силою змушувати себе працювати – навіть домашні справи можуть зачекати.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 15 травня для Раків

Бажано відмовитися від походу до перукарні – цей візит не виправдає покладених на нього очікувань щодо зміни зовнішності, більше того, про нього, цілком можливо, доведеться пошкодувати.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 15 травня для Левів

Не найсприятливіший день для фінансових операцій, особливо якщо йдеться про вкладення в якусь справу великих грошових сум – воно, напевно, прогорить, а ви втратите все, що витратили.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 15 травня для Дів

Сни цього місячного дня дадуть вам зрозуміти, що є головною перешкодою на шляху до поставленої мети, а як вам її подолати, доведеться подумати самостійно.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 15 травня для Терезів

На сьогоднішній день не варто планувати важливі професійні справи – довести їх до пуття однаково не вдасться, краще присвятити час наведенню ладу в документах – як реальних, так і електронних.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 15 травня для Скорпіонів

Можна, згадати про проєкти, які ви свого часу засунули в довгу скриньку – тепер для їхнього втілення в життя складуться максимально сприятливі обставини, не варто їх упускати.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 15 травня для Стрільців

День сприятливий для очищення – насамперед на моральному рівні: спробуйте поглянути на себе збоку, зробивши роботу над припущеними помилками та важливі висновки.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 15 травня для Козорогів

Не варто втручатися в чуже особисте життя, особливо якщо вас про це не просять: така ініціатива може виявитися караною, що надовго позбавить вас бажання вирішувати будь-які питання, окрім своїх власних.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 15 травня для Водоліїв

Чим би ви сьогодні не займалися, дослухайтеся лише до свого внутрішнього голосу – чужі поради можуть мати винятково рекомендаційний, тобто абсолютно необов’язковий характер.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 15 травня для Риб

До напруженості, яка може виникнути у взаєминах із коханою людиною, потрібно поставитися з легкістю, не посилюючи становище з’ясуванням стосунків та конфліктами без важливого на те приводу.

Залишити відповідь