Везіння потрібне завжди і всім, але в наш – непростий – час без нього особливо важко обійтися, тому так важливо знати, що зірки – та й сама доля – перебувають на твоєму боці.

Обставини нашого життя змінюються постійно, то піднімаючи нас на вершину успіху, то опускаючи до поганого настрою і, як нам здається, безнадійності. Ось тільки чи варто впадати у відчай, якщо ми можемо стати улюбленцями долі будь-якої миті! Якому знаку зодіаку пощастить сьогодні – 17 травня?

День, протягом якого не лише можна, а й потрібно розпочати реалізацію важливих – і складних у виконанні – професійних проєктів. Небажано витрачати час і дорогоцінну енергію на справи, які можуть зачекати – така поведінка буде нераціональною. Вільний час бажано присвятити спілкуванню із близькими людьми – другою половинкою, родичами, друзями. Матеріальне – хоча б цього дня – треба відсунути вбік, замінивши його духовним: день сприятливий для відвідування театрів і походів на виставки.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки через цілу низку якостей свого характеру – їх можна порівняти із сумним казковим П’єро – часто втрачають важливі професійні та життєві шанси, які дає їм доля. Сьогодні представників знака підштовхне до активних дій позитивне мислення, яке вони не так часто практикують, а саме воно дозволить їм схопити удачу за хвіст. Головне, якнайшвидше зрозуміти, що саме обіцяє успіх, і без зволікань почати діяти в цьому напрямку.

Залишити відповідь