У цих жінок особливий шарм стосунків

Діва

Астрологи відзначають, що є три жінки за знаком Зодіаку, які створені для кохання.

Представниці цього знаку Зодіаку мають якийсь космічний магнетизм і виділяють позитивні вібрації, які приваблюють чоловіків. Але найголовніше, що Діви не кидаються на першого зустрічного, вони ретельно перебирають, віддаючи своє розташування тільки тому, хто цього заслуговує. Представницям цього знака Зодіаку не потрібні швидкоплинні романи, вони шукають того, хто носитиме їх на руках/

Рак

Так само, як і жінки-Діви, представниці цього знаку обирають партнера на все життя. Вони перевірятимуть потенційного залицяльника, щоб зрозуміти, чи готовий він вистояти у всіх складних ситуаціях, які може підкинути життя. Жінки-Раки вірять у кохання і прагнуть знайти її, а знайшовши, присвячують усю себе.

Тілець

Чоловік, який підкорив жінку під знаком Тельця, стане найщасливішим, бо вона створена для кохання. Це дуже тактильні, вірні та дбайливі жінки, які уникають швидкоплинних романів, зосереджуючись лише на серйозних стосунках. Таку як Тілець неможливо не любити, але вона повинна відчувати віддачу, інакше стосунки дуже швидко згаснуть – і від квітучої квітки залишиться лише випалена земля.

Залишити відповідь