Близько 30 років тому жінка працювала у його цирку, розвішуючи афіші

У Великобританії 99-річна Енні Дуплок реалізувала свою давню мрію, виступивши асистенткою в цирковому шоу, в якому здійснювалося метання ножів. Про це пише The Insider.

Жителька села Шарнфорд у графстві Лестершир вийшла на сцену цирку Zippo, спираючись на ходунки. Під час вистави професійний метальник ножів кидав кинджали поблизу пенсіонерки, що стоїть перед дошкою.

“Я завжди хотіла, щоб у мене кидали ножі! Готова до наступного шоу”, — розповіла жінка після виступу.

Засновник цирку Zippo Мартін Бертон пояснив, що він погодився надати британській пенсіонерці можливість вийти на сцену після розмови з її дочкою. Дочка розповіла, що Анні відвідала цирк напередодні, була натхнена номером з ножами та попросила надати їй шанс виступити на честь її майбутнього 100-річчя.

Цирк, пенсіонерка, шоу, виступ, метання ножів, Zippo, артисти
Пенсіонерка виступила як асистентка у цирковому шоуФото: скриншот/YouTube

Видання зазначає, що директор цирку погодився, особливо з огляду на те, що, за його словами, він уже давно знайомий з Енні. Близько 30 років тому жінка працювала у його цирку, розвішуючи афіші.

“Енні працювала на менiе 30 років тому, розклеюючи плакати. Тоді їй було 70 років, а у серпні цього року їй виповниться 100 років”, — сказав Бертон.

Метання ножів, також зване мистецтвом завдання ударів, було популяризовано як видовище в мандрівних цирках і шоу Дикого Заходу в США, повідомляє CBS.

Попри свою небезпеку, цей трюк породив суперзірок у світі цирку. Наприклад, Девід Р. Адамович, також відомий як Великий метальник, який є володарем численних рекордів Гіннеса з точності та швидкості метання ножів, включаючи найбільшу кількість ножів, кинутих навколо людської цілі за одну хвилину (102) та найшвидший час метання десяти ножів навколо людської цілі (4,29 секунди).

Залишити відповідь