Учасники кампанії вже давно кажуть, що ці розливи відбуваються занадто часто

Рахунки можуть зрости після того, як постачальники води в Англії заявили, що готові витратити 10 мільярдів фунтів стерлінгів на боротьбу з розливами стічних вод.

Приватні компанії вибачилися за кількість забрудненої води, що скидається в річки і моря, на тлі зростаючого громадського гніву з приводу цієї практики, пише ВВС.

Деякі учасники кампанії обережно вітають цей крок, але інші кажуть, що фірми перекладають витрати на платників рахунків.

Компаніям іноді дозволяється виливати стічні води у відкриту воду після сильних опадів, щоб запобігти перевантаженню системи та резервному копіюванню в будинки людей.

Але учасники кампанії вже давно кажуть, що ці розливи відбуваються занадто часто. У 2022 році неочищені стічні води скидалися в річки і моря на 1,75 мільйона годин – або в середньому 825 разів на день.

Неочищені стічні води містять бактерії, такі як кишкова паличка, і віруси, такі як гепатит, які можуть бути шкідливими для тварин і людей. Купання у воді, куди скидаються неочищені стічні води, може призвести до серйозних захворювань, таких як шлункові клопи, які можуть викликати діарею та блювоту, а також інфекції дихальних шляхів, шкіри, вух та очей.

Дика природа, включаючи рибу і комах може гинути від забруднення стічних вод.

Water UK, орган, який представляє дев’ять компаній Англії з водопостачання та каналізації, вибачився від імені галузі за те, що “діяв недостатньо швидко”.

Голова Агентства з навколишнього середовища Алан Ловелл привітав вибачення компаній, але сказав, що хоче «побачити дії та чіткий план доставки».

Компанії заявили в четвер, що готові витратити 10 мільярдів фунтів стерлінгів, залучених від інвесторів, на вирішення проблеми, але визнали, що клієнти можуть побачити «скромне» зростання рахунків, оскільки фірми прагнуть з часом відшкодувати витрати.

Водний регулятор Ofwat заявив у четвер, що перегляне зобов’язання, щоб оцінити, який вплив це може мати на споживачів, перш ніж почнуться витрати.

Залишити відповідь