З минулого літа понад 1 000 людей живуть на лайнері MS Victoria

Українських переселенців, які проживають на круїзному лайнері в Единбурзі, виселяють. Через 2 місяці їм мають надати нове помешкання.

Про це повідомляє BBC.

З минулого літа понад 1 000 людей живуть на лайнері MS Victoria, який стоїть на причалі в Лейті. Шотландський уряд дозволив переселенцям лишатись там до 11 липня.

Людей, які не мають варіантів, щоб переїхати, ймовірно будуть тимчасово розміщувати в готелях коштом держави. Не всі переселенці, які зараз на борту, залишаться в Единбурзі – їх можуть переселити до інших частин Шотландії.

Влада міста подала заявку уряду Шотландії на суму 1,72 мільйона фунтів стерлінгів, щоб підготувати 100 наразі нежилих будинків для переселенців, які залишають корабель.

Чиновники очікують, що перші 20 будинків відремонтують до кінця цього місяця, а робота над відновленням решти продовжуватиметься пізніше. Не всі з них будуть швидко придатні до заселення, тому влада міста розробляє альтернативні плани, щоб забезпечити українців житлом в короткостроковій перспективі.

У звіті житлового комітету міської ради Единбурга йдеться про те, що існує “занепокоєння, що в столиці не буде достатньо житла”, коли закінчиться угода про круїзне судно, адже багато переселенців хочуть залишитися в місті чи поблизу нього.

Пол Лоуренс, виконавчий директор місцевої ради, висловив сподівання, що українські діти залишаться в школі, у якій почали навчання, “щоб їх не переміщали по місту”.


Залишити відповідь