Завдяки фірмі сім’я заробила мільйони.

Мама принцеси Уельської – Керол Міддлтон – відкрила магазин Party Pieces понад тридцять років тому 1987 року, коли її старшій доньці Кейт виповнилося п’ять років. Ідея прийшла після того, як жінка не могла знайти потрібні тарілки для святкового столу на честь дня народження Кейт. Через 36 років Керол і Майкл вирішили продати свою компанію, завдяки якій вони заробили мільйони.

Повідомляється, що батьки принцеси Уельської продали бізнес підприємцю, який володіє, серед іншого, бізнесом з виробництва морозива — Джеймсу Синклеру, пише People. Компанія постраждала під час та після пандемії коронавірусу. За яку суму продали бізнес — не повідомляється.

Торік 68-річна Керол Міддлтон з гордістю розповіла про походження компанії та її місце в її родині, а також про те, яку роль у ній відіграли троє її дітей — Кейт, Піппа та Джеймс.

Кейт Міддлтон / © Getty Images
Кейт Міддлтон / Фото: Getty Images

“Party Pieces буквально виросла разом із моєю сім’єю, і я дуже пишаюся цим, — сказала вона Sheer Luxe. — Піппа вела наш блог “Час вечірки”, Джеймс готував торти, коли він закінчив школу, а Кетрін розробила нашу категорію “День народження та дитина”. Ми з чоловіком були молоді і трохи недосвідчені, але сповнені ентузіазму, тому особливо не хвилювалися, — згадує Керол. — Ми спокійно долали будь-які ранні невдачі і весело проводили час разом, будуючи бізнес. Коли мій чоловік Майкл і я вперше започаткували Party Pieces, ми все робили самі. Приймали замовлення, наповнювали коробки та інколи доставляли товари. Діти також часто були з нами після школи. На той час ідея для вечірок була відносно новою, тому ми старанно працювали над створенням нашої клієнтської бази і переважно покладалися на випадкові листи або телефонні дзвінки для зворотного зв’язку. Моя сім’я завжди була моєю найбільшою підтримкою та найбільшими критиками. Їхні чесні відгуки були неоціненними, допомагаючи формувати бізнес. Party Pieces перетворився із простого продажу дитячих товарів у перші дні на курування товарів для всіх видів свят, зокрема й ювілеїв, днів народжень, випускних, весіль та свят з нагоди народження дітей”, — розповіла Керол.

Керол і Майкл Міддлтони / © Getty Images
Керол і Майкл Міддлтони / Фото: Getty Images

Просуванню бізнесу, безумовно, сприяло і те, що Кейт почала зустрічатися, а згодом і вийшла заміж за принца Вільяма.

Залишити відповідь