За півтора року дівчина зібрала достатню суму грошей, аби наважитися розпочати свою власну справу.

Мусові торти, макаронси, капкейки, різноманітні тістечка та інші десерти. Все це виготовляє 27-річна Софія Атаманчук з Тернопільщини у власному кондитерському просторі «Break for pleasure» в одному з центрів Лондона. Дівчина продає смаколики, проводить майстер-класи та нетворкінги. Як вдалось українці відкрити бізнес за кордоном, з якими труднощами стикалася, та як ледь не втратила надію на шляху до своєї мрії, читайте у нашому матеріалі.

Софія Атаманчук родом з міста Чортків Тернопільської області. Приїхала у Великобританію понад 5 років тому, аби трохи підзаробити. Вибрала цю країну не випадково, а за порадами сестри, яка проживала там деякий час. Дівчина не планувала довго затримуватися в Англії, але доля склалася інакше.

У Лондоні Софія спочатку працювала баристою в кав’ярні «Starbucks». Знайти роботу та адаптуватися до нового життя їй допомогла співмешканка, з якою вони разом знімали житло.

– Я проживала просте, звичайне життя. Прокидалась в 4.40, ходила на роботу. І раптом подумала, що цього недостатньо. Я отримувала мінімальну зарплату, бо мені ще тоді не виповнилося 25 років. Згодом я знайшла собі ще додатковий заробіток – нянею. Баристою я працювала майже 2,5 роки, але під час пандемії мене звільнили, хоча ще півроку отримувала виплати. Насправді, я давно хотіла знайти іншу роботу, але завжди був якийсь бар’єр, страх, адже мови я добре не знала. Тому самостійно не могла наважатись на цей крок  – розповідає українка.

Після втрати роботи, Софія почала готувати солодощі. Спершу – для себе та своїх рідних. Згодом отримавши схвальні відгуки, продавала їх через Інстаграм. Дівчина згадує, перші смаколики, які в неї розкупили, були прості шоколадні корзинки з горіхами та насінням.

У якийсь момент Софія зрозуміла, що її захоплення приносить гроші. Тому почала вчитися складним технікам кондитерства.

Перед Новим роком і Різдвом в мене було багато замовлень. Я назбирала перші кошти і надалі продовжувала інвестувати у своє хобі. Було страшно, я не знала, чи «зайде». Чи варто вкладати гроші у курси та обладнання? Але близькі люди мене підтримали. Та я й сама розуміла, що вже прийшов час йти далі. Тож я ретельно досліджувала кондитерський ринок, стежила за тенденціями і потребами споживачів. Тоді між українцями ніхто не робив мусові торти і я зрозуміла, що потрібно надати перевагу саме цим десертам. У Лондоні я пройшла курси у кондитера з Польщі. Придбала необхідну для роботи техніку. І вже через місяць, якраз на 14 лютого, закохані замовляли в мене мусові «сердечка». Тоді я зрозуміла, що роблю смачний продукт, який довподоби людям, – згадує Софія.

З кожним місяцем замовлень ставало все більше, а з ними й асортимент солодкого. За півтора року дівчина зібрала достатню суму грошей, аби наважитися розпочати свою власну справу.

Я почала шукати приміщення. Це був складний і довгий процес. Нелегко було знайти місце, яке б мені сподобалось і вартувало недорого. В один момент я вже думала відпустити цю мрію. Тоді на кілька місяців я припинала пошуки, які раніше не давали результату. Та через деякий час я випадково зустріла знайомого українця, який збирався здавати свій офіс в оренду. Подивившись приміщення я зрозуміла, що воно підходить для моєї майбутньої студії, до того ж район, де воно було розташоване – «Canary Wharf», мені імпонував. Над інтер’єром закладу працював дизайнер з України. Ремонт мені допомагали робити рідні та друзі. Навіть електроенергію проводили і обладнання встановлювали самотужки. На це все пішло півтора місяці, – згадує Софія.

Офіційне відкриття закладу «Break for pleasure» відбулось 14 січня цього року. Відтоді дівчина почала активно залучати нових клієнтів. В основному – через соцмережі. Публікувала оголошення у групах, активно вела сторінку в Instagram. Спочатку десерти розходилися між українцями, нині ж 30% серед її аудиторії складають іноземці.

Після повномасштабного вторгнення юна кондитерка почала виготовляти десерти у синьо-жовтих кольорах, а кошти з продажів перераховувала на підтримку ЗСУ.

У своїй студії Софія також проводить майстер-класи з виготовлення смаколиків для початківців. Кворкінги, на яких гості можуть поспілкуватися і приготувати щось смачненьке.

Секретом свого успіху українка вважає любов до свого захоплення, працьовитість та бажання йти вперед, навіть попри труднощі. Дівчина радить тим, хто хоче відкрити свій бізнес за кордоном, не здаватися, а робити все можливе для здійснення своєї мрії:

«Не потрібно боятися, страхи і переживання будуть завжди. Кращого часу не ніколи не буде. Є тут і зараз. Якщо ви хочете себе реалізувати, прагнете до чогось, любите своє діло, то потрібно вірити в себе і у свої можливості, покладатися на свої відчуття, пробувати, і тоді у вас все вийде. Ви маєте бути готовим працювати, придумувати постійно щось нове і вдосконалювати свої вміння»

Нині своє найближче майбутнє Софія бачить у Лондоні. Планує розвивати свій бізнес та розширювати клієнтську базу. Але також не відкидає думки, що колись може відкрити свою тематичну кав’ярню в Івано-Франківську.

Альвіна Абрамчук

Залишити відповідь