Підтримають зусилля України щодо створення нових українських військово-повітряних сил, оснащених винищувачами F-16, що відповідають стандартам НАТО

Велика Британія влітку розпочне навчання українських пілотів, а також вже зараз працює з іншими країнами над можливим наданням винищувачів F-16 Україні. Про це, як повідомляє «Європейська правда», йдеться у заяві британського уряду.

На Даунінг-стріт нагадали, що у лютому прем’єр-міністр Ріші Сунак оголосив, що Британія розробить нову програму навчання українських пілотів.

Це зроблять, щоб підтримати зусилля України щодо створення нових українських військово-повітряних сил, оснащених винищувачами F-16, що відповідають стандартам НАТО.

«Цього літа ми розпочнемо початковий етап навчання українських пілотів базовій підготовці. Ми адаптуємо програму, яку використовують британські пілоти, щоб надати українцям навички пілотування, які вони зможуть застосовувати на інших типах літаків», – сказано у заяві британського уряду.

На яких саме літаках навчатимуть українських пілотів – не уточняється. Але раніше повідомлялось про перемовини щодо передачі Україні винищувачів Typhoon.

Також зазначено, що ця підготовка «йде пліч-о-пліч із зусиллями Великої Британії, спрямованими на співпрацю з іншими країнами щодо надання Україні винищувачів F-16, які Україна обрала для себе як найкращі».

Залишити відповідь