Люди з-за кордону намагаються допомогти багатьом українцям

Після 24 лютого 2022 року люди з-за кордону намагаються допомогти багатьом українцям, зокрема фінансово. Вони переказують в Україну чималі суми.

Про це пише міжнародний сервіс грошових переказів TransferGo.

Протягом 12 місяців від початку повномасштабного вторгнення Росії користувачі TransferGo здійснили більш ніж 5,5 мільйонів переказів коштів в Україну. Загальна сума переказів за рік сягнула понад 500 мільйонів євро.

З перших днів війни ми стали свідками того, як люди з усього світу намагались підтримати Україну, надсилаючи заощадження своїм близьким та знайомим, а також благодійним організаціям. Як наслідок, кількість переказів в Україну за рік зросла на 30%,
​— зазначив генеральний директор та співзасновник TransferGo Даумантас Двілінкас.

Маючи гостру потребу здійснювати миттєві та безпечні перекази додому, послугами TransferGo активно користувалися й українці, що були змушені покинути країну через війну. Так, за рік кількість українських користувачів сервісу зросла на 63% та сягнула позначки майже у 2,5 мільйони осіб.

Найбільше транзакцій було здійснено з 5 країн, серед них:

  • Польща,
  • Чехія,
  • Литва,
  • Угорщина,
  • Німеччина.

Значну кількість переказів українці також отримали з Великої Британії, Словаччини, Естонії, Данії та Франції.

З яких країн найчастіше переказували кошти українцям

З яких країн найчастіше переказували кошти українцям / Фото з інстаграму TransferGo

У відповідь на злочинну агресію проти України TransferGo став одним із перших міжнародних сервісів, який скасував можливість переказу коштів у Росію. Також у сервісі відмовилися від будь-якої комісії за перекази в Україну не лише за картками, а й за IBAN з усіх країн Європи, щоб українці змогли отримувати кошти швидко та безоплатно.

Як TransferGo допомагає Україні

У компанії працюють багато українців, тому вона щиро співпереживає Україні та прагне бути корисною там, де це потрібно.

“Ми намагаємося спрямувати максимум зусиль на підтримку українців, що опинилися за тисячі кілометрів від дому, а також долучатися до ініціатив зі збору коштів на задоволення нагальних потреб тих, хто залишається в країні, охопленій війною”, — наголосила директорка з регіонального розвитку сервісу TransferGo Анастасія Фоменко.

Зокрема, TransferGo долучився до реалізації проєкту Посольства України у Великій Британії With Ukraine, у межах якого за лічені дні після початку російської агресії був відкритий банківський рахунок для збору пожертв. Станом на сьогодні завдяки ініціативі вдалося зібрати понад 30 мільйонів фунтів стерлінгів на гуманітарну допомогу для українців.

У Польщі сервіс TransferGo створив та безкоштовно розповсюджує довідник “Українці в Польщі, що містить корисну інформацію та поради щодо статусу віз та PESEL, відкриття банківського рахунку, грошових переказів, особливостей працевлаштування та податкової системи в країні, оренди житла, а також інформацію про медичні послуги, громадський транспорт та навіть невеликий словник.

t


Залишити відповідь