Г’юго Бурнанд — автор весільних фотографій принца Вільяма та Кейт Міддлтон, а також весільних знімків Чарльза та Камілли

Від дня коронації короля Чарльза III та королеви Камілли минуло трохи більше двох тижнів. Журналістка “Сніданку з 1+1” Олена Квітка зустрілася в Лондоні з фотографом Г’юго Бурнандом, який знімав офіційні королівські коронаційні портрети, та дізналася ексклюзивні подробиці.

Г’юго розповів про те, що підготовка до знімань була дуже тривалою, а останні чотири дні перед коронацією він із командою майже не виходив із Тронної зали Букінгемського палацу – місця, де було знято коронаційні портрети.

“Ми розкладали техніку, налаштовували світло і проводили репетиції фотосесії. Потім відбирали фотографії. І тільки після цього я нарешті виспався”, — розповідає про напружену роботу в ті дні фотограф. Каже, що спав після цього цілу добу поспіль.

Виявляється, Г’юго уявлення не мав, що саме йому запропонують зробити офіційні портрети нових короля і королеви. Хоча саме він фотографує королівську родину вже 20 років.

Г’юго Бурнанд — автор весільних фотографій принца Вільяма та Кейт Міддлтон, а також весільних знімків Чарльза та Камілли.

“Чарльзу сподобалися мої знімки з їхнього весілля і після цього він питав кілька разів, чи міг би я зробити кілька особистих портретів для нього”, — розповідає фотограф.

Звісно, король не зателефонував йому сам, це зробили співробітники палацу. Подробиць Г’юго розкривати не може зі зрозумілих причин. Обговорювалася співпраця на різних заходах, серед них була й коронація. Згодом стало відомо, що це буде коронація.

“Секрет у тому, що в цей важливий день все мало бути, як завжди. Так, щоб королівська родина зайшла до Тронної зали та побачила того ж Г’юго, якого вони знають. Тому я мав бути максимально природним, щоб не вибити їх із колії, засмутити або змусити нервувати. Тому, як і щоранку, я позаймався йогою, поснідав вівсянкою і поїхав до палацу велосипедом із командою. О 7:30 ранку ми вже були на місці”, — розповідає фотограф.

Вибір саме такого транспортного засобу був не випадковим. Для таких важливих заходів Г’юго обирає саме велосипед, щоб не потрапити в затор. Його команда з п’ятьох людей також прямувала до палацу на велосипедах, серед них була і донька фотографа.

Поки Чарльза коронували, Г’юго Бурнанд разом із командою встиг ще раз провести репетицію в палаці і вже чекав на приїзд короля.

“На фотосесію виділили лише годину. Це був справжній виклик і марафон. Ми були дуже схвильовані і в піднесеному настрої”, — згадує фотограф. А також розповідає, що працювати з королем дуже просто. “Він дуже вихований, розумний, просто чудова людина”, — говорить Г’юго про Чарльза.

Скільки заплатили за цю роботу, Г’юго Бурнанд казати не став, але переконує, що це незахмарна сума.

Також фотограф зізнався, що хотів би зробити фото для президента України Володимира Зеленського: “Він крутий, я думаю, він просто неймовірний”.

Залишити відповідь