Пляж Лакі Бей в Австралії відомий тим, що вздовж його берегової лінії вільно розгулюють кенгуру.

Пляж Лакі Бей (Lucky Bay), розташований на території Національного парку Кейп-Ле-Гранд (Cape Le Grand National Park) біля містечка Есперанс на заході Австралії, визнали найкрасивішим у світі.

Як відзначають укладачі рейтингу, в рамках якого американський бренд сонцезахисних засобів Banana Boat опитав 750 інфлюенсерів, журналістів і експертів з подорожей, австралійський пляж опинився в топі завдяки незайманій природі та відмінним умовам для купання (по обом показникам пляж набрав 9 балів з 10), а також 303 сонячним дням на рік і середньорічній темпертурі 17,5 градусів за Цельсієм. 

Крім того, пляж Лакі Бей відомий тим, що вздовж його берегової лінії вільно розгулюють кенгуру.

“Кенгуру на пляжі… Нам дійсно потрібно сказати щось ще про те, чому цей приголомшливий, унікальний пляж знаходиться на вершині списку? Хай буде так, тому що доброзичливі кенгуру – не єдине, що робить його найкращим у світі. У Лакі Бей одні з найбільш незайманих білосніжних пісків і неймовірна бірюзова вода… Протяжність понад 5 км гарантує, що ви знайдете менш людне місце, щоб просто насолодитися всією природною красою. Чи приїжджаєте ви просто подивитися на кенгуру або щоб розслабитися, попірнати, покататися на каное, каяку, прогулятися по зарослих стежках і доріжках, цей пляж абсолютно найкращий в світі”, – відзначили автори дослідження.

Топ-10 найкрасивіших пляжів світу

1. Лакі Бей, Австралія.

2. Сурс Д’аржан, Сейшельські острови.

3. Ель-Нідо (Hidden Beach), Філіппіни.

4. Пляж Вайтхейвен, Австралія.

5. Острів Ван-Фут, Острови Кука.

6. Затока Транк, Віргінські острови США.

7. Пляж Хонопу, Гаваї.

8. Пляж Рейнісф’яра, Ісландія.

9. Пляж Навагіо, Греція.

10. Пляж Баландра, Мексика.

Залишити відповідь