Більшість заходів безкоштовні для відвідування і запрошують вас побачити Лондон в абсолютно новому світлі.

Це місячне святкування архітектури та містобудування складається з понад 400 заходів, включаючи бесіди, екскурсії, інсталяції та перформанси.

Пересувний дендропарк © Люка О’Донована.

У цьогорічній програмі є чим порадувати шанувальників архітектури, пише Londonist.

Нижче ви знайдете 10 найкращих заходів, більшість з яких безкоштовні для відвідування, які запрошують вас побачити Лондон у абсолютно новому світлі. Давайте застрягнемо, чи не так?

1. Міський майданчик для будь-якого віку

Елемент несподіваного приходить в Лондонський Сіті, у вигляді нової, сімейної інсталяції від McCloy + Muchemwa. Urban Playground натхненний модульними дерев’яними іграшками — це колекція унікальних фігур, «вирізаних» з блоку, на які можна піднятися, пограти або просто відпочити.

1 червня-31 серпня

2. Мінливе обличчя Фліт-стріт

Історичний будинок друку та права в Лондоні вступив у нову еру розвитку. Дізнайтеся все про це та відкрийте для себе барвисте минуле Фліт-стріт на More In Common: The Changing Face Of Fleet Street — пішохідній екскурсії з архітекторами Бена Адамса.

1 червня. Безкоштовно — бронюйте заздалегідь.

Робочий корабель картографування Penge &; Palace Trail

3. Пенге, минуле і сьогодення

Дослідіть унікальний куточок південно-східного Лондона на стежці Penge &; Palace. У цій самостійній пригоді ви зіткнетеся з пишною парковою зоною, інтригуючою архітектурою, вражаючим вуличним мистецтвом і, можливо, навіть пабом або двома. Це фантастичний спосіб познайомитися з історією району – все, що вам потрібно, це зручна пара взуття та карта стежок.

1 червня-31 серпня

4. Доступні інсталяції в Смітфілді

Радикальне втручання відбувається в одному з наших улюблених кишенькових парків; Seats At The Table досліджує, як ми можемо спроектувати справді доступні громадські простори за допомогою серії стійких тимчасових інсталяцій у Лондонському Сіті. Вирушайте до парку листонош, щоб побачити вражаючі вуличні меблі та дізнатися більше про схему між Re-Fabricate та проектом DisOrdinary Architecture.

Installation runs 2-30 June. There’s also an open day of participatory workshops on 11 June. All activities are free!

Strand Aldwych. Image: LDA Design

5. Екскурсія з гідом Strand Aldwych

Чи знаєте ви, що частина Strand була перетворена в прекрасний новий громадський простір? Дослідіть сади та газони Стренда на південь від Олдвіча на The Remaking Of Strand As Common Ground: екскурсія з провідним дизайнером Кенноном Айверсом з LDA Design.

7 червня. Безкоштовно — бронюйте заздалегідь.

6. Музей міграції

Застрягайте у творчих майстернях та відкрийте для себе історії яскравих та культурно різноманітних спільнот Льюїшема в The Places That Make Us, (переважно) безкоштовному Музеї міграції. Склакарти пам’яті з художницею Кім Чін, подивіться фільм про рух за самостійне будівництво району та дізнайтеся все про легендарний будинок містера Пінка.

10 червня. Безкоштовно — бронюйте заздалегідь.

Брікстонський камерний оркестр Майкл Ворлі ©

7. Концерт оркестру під відкритим небом

11 червня зал культового центру відпочинку в Брікстоні оживає з оркестровою музикою, натхненною культурним та архітектурним значенням місця. Цей безкоштовний концерт камерного оркестру Брікстон на відкритому повітрі створює абсолютно унікальний звуковий пейзаж. Це Brixton Re:Created.

11 червня. Безкоштовно — бронюйте заздалегідь.

8. Унікальна концепція від ферми до виделки

Можливо, ви чули про вертикальне землеробство. Практика дозволяє вирощувати культури в масштабах в міських умовах. Але як далеко це може зайти? Vertical Farm-to-Fork – це новий проект з вирощування їжі, приготування та подачі їжі під одним дахом, який зараз знаходиться на стадії проектування. Дізнайтеся все про це за допомогою переговорів, екскурсій та інсталяції на базі XR на місці проведення Royal Docks The Factory Project.

Екскурсійна прогулянка і розмова 14 червня (безкоштовно — бронюйте заздалегідь). Монтаж триватиме 15-26 червня (безкоштовно — просто підключіться).

Let’s Meet On The Edge Design Concept

9. Приховані історії Edgware

Природа повертається в північний лондонський район Еджвер, через тріо інсталяцій уздовж Стейшн-роуд. Let’s Meet On The Edge, створений місцевим колективом Адрієнн Лау, Даніелою Левен та Лейлою Тахері, висвітлює втрачене сільськогосподарське минуле міста та сучасні можливості для озеленення району.

15 червня-13 липня. Безкоштовно — просто підверніться.

10. Переосмислення будівель спадщини

Як власність громади та соціального підприємства на об’єкти спадщини може допомогти об’єднати громади? Дізнайтеся на цій панельній дискусії, що спонукає до роздумів від Фонду архітектурної спадщини (AHF). З 1976 року AHF сприяє збереженню та повторному використанню історичних будівель, включаючи майбутній Центр ілюстрації Квентіна Блейка на старих гідротехнічних спорудах Клеркенвелла.

Залишити відповідь