Це був п’ятий випробувальний політ до суборбітального простору

Компанія Річарда Бренсона Virgin Galactic здійснила свій п’ятий випробувальний політ до суборбітального простору. Таким чином, вже в червні мають початися повноцінні польоти до космосу з туристами.

Про це пише Daily Mail.

Політ у суборбітальний простір на висоту майже 90 км (вважається що це ще не зовсім космос, який починається на рівні 100 км над Землею) став першою місією Virgin Galactic від липня 2021 року. 

У четвер, 25 травня, з космодрому “Америка” у штаті Нью-Мексико відбувся старт двох літаків Virgin Galactic. Керували цими космічними літаками по два пілоти компанії, а на борту VSS Unity перебували 4 співробітники компанії. Загалом у місії взяли участь 8 осіб.

Видання пише, що пілоти та пасажири космічного літака перебували у стані невагомості протягом 3 хвилин і змогли побачити чорноту космосу в ілюмінаторах. 

Повноцінних польотів у космос від Virgin Galactic очікують вже близько 800 туристів, які купили свої квитки вже давно. Перші квитки продавалися за ціною 200 тисяч доларів, наразі вони коштують уже 450 тисяч доларів.

Залишити відповідь