Загарбники випускають по території України більше дронів-камікадзе та менше ракет

Останнім часом країна-терорист Росія почала частіше влаштовувати масовані атаки на Україну. У Повітряних силах пояснили, що ворог накопичив запас ракет.

Таку заяву зробив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час брифінгу в понеділок, 29 травня. Він зазначив, що російські окупанти значно активізувалися.

“Я би сказав, що пішла серйозна активізація. Нас не менш інтенсивно атакував ворог восени та взимку. Їхньою метою було знищення інфраструктури, там летіло до ста ракет. Фактично раз, два рази на тиждень ворог бив, але дуже масовано”, – сказав Ігнат.

Він додав, що зараз Росія здійснює комбіновані атаки. Зокрема, загарбники випускають по території України більше дронів-камікадзе та менше ракет. При цьому частота ударів збільшилася.

“Це свідчить про те, що ворог, можливо, мав певну паузу у весняний період і десь накопичив запас ракет. Тому що, на жаль, вони їх виготовляють”, – наголосив речник Повітряних сил ЗСУ.

Армія Росії вночі понеділка, 29 травня, влаштувала нову атаку на Україну 35 дронами-камікадзе та 40 ракетами. У низці регіонів відпрацювала протиповітряна оборона, через падіння уламків цілей виникли пожежі та пошкодження на Київщині та Львівщині. В Одесі та на Хмельниччині зафіксовано прильоти.

Залишити відповідь