Будуть вжиті нові жорсткі заходи щодо маркетингу електронних сигарет

Британія вживає заходів для припинення підліткового вейпінгу

Лазівку, яка дозволяє роздрібним торговцям надавати безкоштовні зразки вейпа дітям, буде закрито згідно з планами уряду щодо обмеження їх використання серед молоді.

За словами Ріші Сунака, нові жорсткі заходи щодо маркетингу електронних сигарет запобігатимуть «неприйнятному» націлюванню на дітей і підлітків.

Останні дослідження британських вчених свідчать: хоча вейпінг значно безпечніший, ніж звичайні сигарети, їхній довгостроковий вплив на здоров’я – досі невідомий.

Вейпінг – це процес використання електронної сигарети. Суть у тому, аби вдихати пару, яку продукує пристрій. Відповідно, людину, котра вдихає пару, називають вейпером (від англ. “vapor” – пара).

Отже, за даними вчених, вейпер отримує менше токсинів і канцерогенів, ніж курець сигаретного диму, а електронні сигарети зараз популярні не лише серед дорослих, а й серед підлітків.

Недавнє опитування, проведене британською організацією Action on Smoking and Health (ASH), показало, що серед людей віком 11-18 років вживання вейпів подвоїлося з 4% у 2020 році до 8,6% у 2022 році. А показники куріння у тій же віковій групі трохи знизилися з 6,7% у 2020 році до 6,0% у 2022 році.

Загалом в Англії налічують близько шести мільйонів курців та близько чотирьох мільйонів вейперів.

Залишити відповідь