Воно може набути будь-якої форми – спогадів, зустрічей із колись важливою для нас людиною, відчуття дежавю, головне, що його мета – покращити сьогодення та майбутнє за рахунок уроків, отриманих із минулого. Від нових починань тим часом краще відмовитися – успіхом вони, на жаль, не увінчаються.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 31 травня для Овнів

Обставини, які складаються цього дня, можуть підштовхувати вас до з’ясування стосунків із близькими людьми – краще перенести його на інший час: сьогодні є велика ймовірність виникнення серйозного конфлікту.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 31 травня для Тельців

День сприятливий для ретельного аналізу скоєних раніше помилок: зробивши з них висновки, ви зможете згодом уникнути невірних кроків, схожих до тих, які вже були зроблені.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 31 травня для Близнят

До відчуття дежавю, яке переслідуватиме вас протягом усього дня, необхідно поставитися з максимальним спокоєм: воно не свідчить ні про що, крім впливу на вашу психіку Місяця.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 31 травня для Раків

Спогадів – навіть приємних – краще уникати: вони тягнутимуть вас назад замість того, щоб дати рухатися вперед – причому як у професійному, так і в особистому плані, де можливі приємні зміни.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 31 травня для Левів

Рідкісною можливістю подивитися на себе – свої дії – збоку необхідно скористатися для того, щоб зрозуміти, що ви робите правильно, а що – ні, та скоригувати свою поведінку.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 31 травня для Дів

Подумайте про те, що вам варто змінити у стосунках із близькою людиною, щоб видалити з них негатив і внести більше позитиву: якщо вам це вдасться, можна буде говорити про початок другого медового місяця.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 31 травня для Терезів

Відстоюючи свою правоту, пам’ятайте, що мета далеко не завжди виправдовує засоби: не варто казати опонентові того, про що згодом доведеться пошкодувати, та й підвищувати голос небажано.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 31 травня для Скорпіонів

Від самокритики – навіть якщо вам здасться, що її не уникнути – сьогодні краще відмовитися: нічого, крім заниженої самооцінки та пов’язаного з цим поганого настрою, це вам не принесе.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 31 травня для Стрільців

Будьте готові до зустрічі – або дзвінка – людини з минулого, розмова з якою розплющить вам очі на події, які відбулися певний час тому: відкриття буде цікавим і несподіваним.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 31 травня для Козорогів

Приплив енергії, який ви відчуєте цього дня – особливо у другій його половині, – дозволить не лише виконати, а й перевиконати свій професійний – чи господарський – план.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 31 травня для Водоліїв

Зірки наполегливо рекомендують вам зайнятися творчістю, навіть якщо раніше ви нічого такого не робили і вважаєте себе невігласом у цій галузі: можливо, ви не лише знайдете справу до душі, а й заробите.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 31 травня для Риб

Сьогодні не варто ні з ким ділитися своїми планами, особливо якщо вони стосуються особистого життя: щастя, як відомо, любить тишу – порушивши її, можна найближчим часом не розраховувати на успіх у цій галузі.

Залишити відповідь