Він вірив у правильність своїх намірів і поїхав до України, знаючи, що його вміння як ветерана британської армії принесуть користь

В Україні в ДТП загинув снайпер із Великобританії Джуліан Торн, який приїхав сюди для того, щоб допомогти підготувати ЗСУ перед зіткненням із російськими окупантами. Про це повідомляє видання Daily Mail 31 травня.

Чоловікові було на момент загибелі 36 років і родом Джей, як його називали близькі, із Гексема. В Україну він прибув перед початком повномасштабної війни, яку розпочала Російська Федерація. Його завдання було у тому, щоб тренувати українських захисників на тлі агресії Кремля.

“Він вірив у правильність своїх намірів і поїхав до України, знаючи, що його вміння як ветерана британської армії принесуть користь”, — розповіла про місію загиблого снайпера його наречена Луїза.

21 травня дівчині повідомили, що її коханий загинув у автокатастрофі. Це сталося в той момент, як вона розробляла дизайн обручок для майбутнього весілля.

Щойно вона трохи відійшла від шоку, одразу ж організувала збір на суму 15 тисяч фунтів стерлінгів (685 тисяч гривень, — ред.), щоб доставити тіло загиблого назад на батьківщину.

Спікер МЗС Великобританії при цьому зазначив, що родина Джуліана Торна отримала підтримку та відомство у постійному контакті з українською стороною з цього питання.

“Коли ми всі змирилися з цією неймовірною втратою, мені доведеться зіткнутися з надважким завданням повернути Джея додому. Ціна цього неймовірно висока, і я звертаюся за вашою підтримкою. Я сподіваюся зібрати достатньо коштів, щоб повернути Джея додому в те місце, яке він так любить”, — йдеться у повідомленні.

Загиблий у ДТП чоловік провів 8 років в армії та наприкінці минулого року приїхав до України заради допомоги українським військовим. Він регулярно їздив туди-назад і тренував величезну кількість бійців ЗСУ.

“Він відчував, що має навички, які можна використовувати там. Ми щодня переписувалися і дзвонили один одному так часто, як могли. Я весь час хвилювалася за нього”, — продовжила Луїза.

Залишити відповідь