По всій країні відбудуться масштабні страйки на залізниці

У п’ятницю, 2 червня, і в суботу, 3 червня, по всій країні відбудуться масштабні страйки на залізниці з Aslef і RMT. 

У ці дні будуть відбуватися фінал Кубка Англії (3 червня) і Епсомське дербі (3 червня), тому, якщо ви збираєтеся на одну з цих подій, плануйте заздалегідь. 

Залізничні компанії, які постраждали від страйку в Аслефі, у тому числі кілька, які працюють у Лондоні та його околицях, це: Avanti West Coast; Chiltern Railways; Через всю країну; Іст-Мідлендська залізниця; Велика західна залізниця; Велика Англія; GTR Great Northern Thameslink; Лондонська північно-східна залізниця; Північні поїзди; південно-східний; Southern/Gatwick Express; Машиністи депо Південно-Західної залізниці; SWR Island Line; TransPennine Express; і West Midlands Trains.

Страйки RMT 2 червня торкнуться 14 компаній, включаючи Elizabeth Line. До 7 години ранку та після 19 години вечора лінія Lizzie Line з Мейденхеда в Редінг не курсуватиме  . Після 23:30 потяги з Брентвуда до Шенфілда не курсуватимуть.

Підземний і наземний маршрути працюватимуть регулярно, але очікується, що буде більше завантаженості, ніж зазвичай.

RMT і Аслеф більше року борються за підвищення зарплати та покращення умов праці. 

Нещодавно Аслеф відхилив те, що він називає  «смішною» пропозицією  підвищення зарплати на 4%.

Мік Вілан, генеральний секретар Aslef, сказав: «Ми не хочемо страйкувати – ми не хочемо створювати незручності пасажирам, у нас є родини та друзі, які також користуються залізницею, і ми віримо в інвестиції в залізницю заради майбутнього країни, але провина за цей вчинок лежить, справедливо й відверто, на роботодавцях, які своєю непримиренністю змусили нас це зробити. Тепер вони повинні виступити з більш розумною та реалістичною пропозицією, і ми просимо уряд не перешкоджати цьому процесу».

Представник  Rail Delivery Group  (RDG) відповів: «Ми закликаємо керівництво Aslef знову приєднатися до нас за столом переговорів і працювати з нами, щоб знайти рішення проблем, з якими стикається наша галузь, і щоб ми могли підвищити зарплату нашим людям!.

RMT продовжує відхиляти пропозиції, подані RDG. Нещодавно працівники зв’язку та обслуговуючий персонал, представлений RMT, проголосували за угоду, яка передбачала 5-відсоткове підвищення зарплати, але це було зірване. 

Генеральний секретар RMT Мік Лінч сказав: «RDG відмовилася від своїх початкових пропозицій і зірвала ці переговори. Безсумнівно, їхнє рішення зумовлене тиском, який чинив на них уряд торік.«Тому у нас немає іншого виходу, окрім як продовжувати страйк і продовжувати нашу кампанію за домовленість щодо оплати праці, умов і безпеки роботи».

Залишити відповідь