Штраф було виписано Міністерством транспорту США, проте British Airways заперечує його

Американські регулятори наклали штраф на британську авіакомпанію British Airways у розмірі 1,1 мільйона доларів США (877 000 фунтів стерлінгів) через звинувачення в тому, що авіакомпанія не надала своєчасного повернення пасажирам на рейсах до США та США під час пандемії COVID-19 .

Штраф було виписано Міністерством транспорту США, проте British Airways заперечує його, пише thethaiger.com.

За даними Міністерства, авіакомпанія порушила федеральні регулювання, не обробляючи повернення своєчасно для пасажирів, чиї рейси було скасовано або суттєво змінено через пандемію. Стверджується, що British Airways утримувала повернення для тисяч пасажирів, викликаючи фінансові труднощі та незручності.

У відповідь на звинувачення представник British Airways заявив: «Ми розчаровані ухваленим рішенням, яке, на нашу думку, є необґрунтованим. Ми регулярно контактували з Міністерством транспорту США протягом усієї пандемії, щоб обговорити наш процес повернення коштів, і вважаємо, що ми відповідали їхнім вимогам».

Проте Міністерство транспорту США наполягає на тому, що авіакомпанія не дотримувалась регуляції, заявляючи: «Міністерство встановило, що British Airways не надавала повернення своєчасно і не інформувала пасажирів про їхні права відповідно до американського законодавства».

Оскільки пандемія продовжує впливати на авіаційну галузь, авіакомпанії по всьому світу зіткнулися з численними проблемами, включаючи необхідність керування поверненням коштів клієнтам в умовах масових скасування та порушень рейсів. 

Штраф, накладений на British Airways, нагадує авіакомпаніям про свої зобов’язання перед пасажирами за ці непрецедентні часи.

Незважаючи на те, що British Airways заперечує звинувачення та штраф, авіакомпанії тепер доведеться розібратися з наслідками цього рішення та його можливим впливом на репутацію та відносини з клієнтами.

Залишити відповідь