Плануючи свій день, ми все частіше звертаємося до підказок зірок, які, як відомо, поганого не порадять.

Які справи планувати? Який одяг та прикраси одягнути, щоб пощастило у роботі та коханні? На роботу якої частини організму звернути особливу увагу? Яке число стане щасливим? Чого не можна робити категорично? На ці запитання відповідає гороскоп дня.

Нинішня місячна доба має такі характеристики:

Астрологічна порада дня: пасивна енергія 18-го місячного дня, який триватиме майже дві доби, може зробити людину апатичною та пасивною. Щоб такого не сталося, необхідно дотримуватися заздалегідь складеного плану дій, не дозволяючи собі відволікатися на розмови та суперечки.

Символ дня: лід.

Стихія дня: Вогонь.

Щасливе число дня: 9.

Щасливий колір дня: зелений, малахітовий, смарагдовий.

Щасливе каміння дня: шпинель, аметист. 

За яку частину тіла відповідає: нирки, поперек, шкіра.

Хвороби дня: в жодному разі не можна займатися самолікуванням: перш ніж почати приймати будь-який препарат, необхідно порадитися з лікарем.

Харчування дня: можна голодувати чи постувати, якщо такої можливості немає, варто хоча б відмовитися від м’яса та грибів.

Стрижка дня: будь-які маніпуляції із волоссям – категоричне табу.

Дачні роботи дня: дні сприятливі для будь-яких садово-городніх робіт.

Магія та містика дня: необхідно побоюватися пристріту, який у цей час ймовірний, як ніколи – найдієвішим засобом у такому разі є амулет із бірюзою.

Сни дня: сни підкажуть, як позбутися хвороби.

Табу дня: небезпечно довго дивитися в дзеркало, найкраще взагалі цього не робити.

Цитата дня: “Якщо хто образив тебе, помстися мужньо. Залишайся спокійним — це буде початком твого помсти, потім вибач — це буде кінцем його”  (Віктор Гюго). 

Залишити відповідь