18-й місячний день, який триватиме майже дві календарні доби, – час спокійної та помірної енергетики, коли незважаючи на те, що вони випадають на початок тижня, краще відпочивати, ніж працювати. Активна діяльність у будь-якій сфері – але насамперед у професійній – бажаного результату не принесе, тому не варто даремно витрачати час та сили.

Цими днями, 5 та 6 червня, відпочивати потрібно представникам усіх знаків зодіаку, але трьом із них категорично небажано працювати.

Швидких Овнів (21.03 – 20.04), якщо вони взяли курс на будь-яку мету, досить складно втримати в межах розумного. Цими днями вони не зрадять самих себе, і, вирішивши зробити щось варте в професії, з упертістю, гідною кращого застосування, почнуть рухатися до поставленої мети. Ось тільки досягти її представникам знака навряд чи вдасться – тож не варто й намагатися.

Працьовиті Діви (22.08 – 23.09), які готові вдень і вночі працювати на власне благо, вирішать витратити нинішні дні на наведення ладу в навколишньому просторі. На жаль, досягти бажаної мети їм у ці два дні не вдасться — як на зло, все валитиметься з рук, рватись і битися. Можливо, представникам знака варто відмовитися від домашнього клопоту і трохи відпочити.

Козорогів (22.12 — 20.01), що є головними трудоголіками зодіакального кола, важко зупинити, якщо вони, як і в цей час, вирішать ударно попрацювати. Але, оскільки у своїй діяльності представники знака постійно натикатимуться на перешкоди, що зробить їхню діяльність марною, їм потрібно відмовитися хоча б від важливих справ, зайнявшись, наприклад, своїм хобі.

Залишити відповідь