Cтанція не підлягає ремонту, проте після звільнення Херсонщини буде побудована нова, більш потужна ГЕС

Генеральний директор “Укргідроенерго” Ігор Сирота розповів, що пік розливу води з Каховського водосховища буде 7 червня, та поділився планами щодо відбудови станції після деокупації регіону

Про це повідомляє Укргідроенерго.

За його словами, пік розливу води з водосховища відбудеться до ранку 7 червня, після цього почнеться стабілізація. Протягом 4-5 днів вода почне спадати.

Також, Сирота в ефірі телемарафону розповів, що після деокупації замість зруйнованої росіянами Каховської ГЕС дуже швидко буде побудовано нову станцію Він наголосив, що станція не підлягає ремонту, проте після звільнення Херсонщини буде побудована нова, більш потужна ГЕС.

“Станція відновленню не підлягає, вона повністю зруйнована, пів станції знаходиться під водою, йде розмив. Ми розуміємо, що нам доведеться дуже швидко будувати нову станцію. Ми побудуємо на тому самому місці красивішу і потужнішу станцію, і вони це будуть бачити”, – наголосив Сирота.

Він також підкреслив, що Україну однозначно чекає екологічна катастрофа, оскільки масло з турбін потрапило у Дніпро.

“Екологічна катастрофа буде, тому що масло, яке було в турбінах, попало в річку. Там об’єм може бути від 150 до 450 тонн масла. Ми не знаємо, розгерметизувались трансформатори чи ні, будемо трохи пізніше розуміти, що сталося з екологією Херсонщини”, – додав очільник.

Залишити відповідь