Велосипедист проїхав маршрут у вигляді кордону нашої держави за 8 годин і 40 хвилин

Британський велосипедист Том Хашемі проїхав відстань у понад 220 кілометрів. І все для того, щоб незвично зобразити карту України.

Про це пише 24 канал.

Велосипедист проїхав маршрут у вигляді кордону нашої держави за 8 годин і 40 хвилин. Британець виклав оригінальну мапу України у своєму Твіттері та написав: “намалював сьогодні карту України… своїм велосипедом”.

Том Хашемі розповів, що спочатку хотів проїхати маршрут у вигляді іншого українського символу – тризуба. Але його прямі лінії було б доволі складно накласти на вулиці Лондона в GPS-навігаторі. Тому британець вирішив все-таки втілити карту.

Вело-карта України в Великій Британії / Фото Твіттер Тома Хашемі

Я почав малювати маршрут на око, намагаючись бути якомога точнішим. Потім я зробив знімок з екрана телефона, наклав його на реальну карту України й підлаштовувався під вулиці, щоб отримати схожі лінії,
– розповів велосипедист.

Велосипед Тома в кольорах українського та британського прапорів / Фото Твіттер Тома ХашеміЦікаво! Том Хашемі вже не вперше підтримує Україну. У квітні він подолав 2 тисячі кілометрів з Лондона до України, щоб зібрати кошти на українських біженців. Ви тільки погляньте на його жовто-блакитний велосипед!
https://zakordon.24tv.ua/britanskiy-velosipedist-proyihav-marshrut-formi-karti-ukrayini_n2329052


Залишити відповідь