Президент Франції Емануель Макрон заявив, що його країна висловлює повну солідарність з Україною після жахливої атаки на Каховську ГЕС.

Про це він написав у себе в Twitter.

Він заявив, що Франція засуджує цей жахливий акт, який ставить під загрозу населення.

“Висловив Президенту Зеленському солідарність з його народом після атаки на греблю Каховської ГЕС. Франція засуджує цей  жахливий акт, який ставить під загрозу населення”, – написав Макрон.

Крім того, президент Франції заявив, що протягом вже найближчих годин його країна надішле українцям допомогу для задоволення негайних потреб.

Раніше президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі президентом Франції Еммануелем Макроном, під час якої розповів про наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський закликав міжнародні організації ООН та Червоного Хреста негайно долучилися до порятунку людей на окупованій частині Херсонщини.

Крім того, ми раніше інформували, що генеральний директор “Укргідроенерго” Ігор Сирота заявив, що підірвана російськими терористами Каховська ГЕС не підлягає відновленню.

Залишити відповідь