Регулятори в усьому світі намагаються розробити правила, що регулюють використання генеративного ШІ

Британія цьогоріч прийме глобальний саміт з безпеки штучного інтелекту, а прем’єр-міністр Ріші Сунак і президент США Джо Байден обговорять цю технологію на своїй зустрічі в четвер.

Про це повідомили в уряді Британії, передає “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

На саміті будуть розглянуті ризики, пов’язані зі штучним інтелектом, включаючи прикордонні системи, і обговорюватиметься, як їх можна пом’якшити за допомогою скоординованих на міжнародному рівні дій, йдеться в заяві британського уряду.

Дата проведення заходу не вказана.

Байден і Сунак, які зустрінуться в четвер вчетверте за останні кілька місяців, працюватимуть над координацією своїх підходів до критично важливих і нових технологій з метою зміцнення своєї економічної безпеки, заявили британські і американські посадовці.

Американська технологічна компанія Palantir Technologies, яка вже має понад 800 співробітників у Британії, окремо оголосить про плани зробити Велику Британію своєю новою європейською штаб-квартирою для розробки ШІ, повідомив британський уряд.

Уряди кількох країн розглядають питання про те, як пом’якшити небезпеки нової технології, яка пережила бум інвестицій і споживчої популярності в останні місяці після випуску ChatGPT від OpenAI.

Регулятори в усьому світі намагаються розробити правила, що регулюють використання генеративного ШІ, який може створювати текст і зображення, вплив якого прихильники порівнюють з появою інтернету.

Залишити відповідь