Він також зустрівся з деякими провідними фахівцями лікарні, які проводитимуть свої дослідження у Дослідницькому центрі.

Принц Уельський відкрив новий центр дослідження та лікування раку, заявивши, що ультрасучасний онкологічний центр Oak в лікарні Royal Marsden у Саттоні, південному передмісті Лондона, допоможе “перетворити” життя та догляд за хворими. Про це пише People.

40-річний Вільям є президентом лікарні та її дочірніх центрів із 2007 року — цю посаду раніше обіймала його покійна мати, принцеса Діана.

Минулого року принц Уельський відвідав центр Royal Marsden, щоб зустрітися з медсестрами та персоналом, які допомагали піклуватися про “сміливу та надихаючу” ведучу BBC Даму Дебора Джеймс, у якої в 2016 році був діагностований рак кишечника.

Принц Вільям
Принц ВільямФото: Getty Images

Сьогодні чоловік Кейт Міддлтон мав можливість побачити, як проходитиме лікування в майбутньому: він відвідав відділення лікарні, яке покликане допомогти прискорити розробку інноваційних методів лікування і дозволити лікарям діагностувати більше видів раку на більш ранній стадії.

Засукавши рукави сорочки (як це заведено в лікарнях), він провів час із деякими з перших пацієнтів, і йому розповіли про те, що новий будинок змінить для них. Він також зустрівся з деякими провідними фахівцями лікарні, які проводитимуть свої дослідження у Дослідницькому центрі.

Принц Вільям
Принц ВільямФото: Getty Images

Пройшло майже три роки з того часу, як принц Вільям заклав камінь у фундамент Онкологічного центру Oak, що входить до складу фонду Royal Marsden NHS Foundation Trust.

У своєму виступі королівська особа сказала, що він “радий” бути там, “щоб відсвяткувати відкриття чудового лікувально-дослідницького центру, який змінить життя хворих на рак”.

“Онкологічний центр Oak — це важлива віха як в історії Royal Marsden, так і в майбутньому ранньої діагностики, — сказав принц Вільям. — Я був радий оголосити про цей об’єкт вісім років тому і закласти перший камінь у 2020 році, тому я неймовірно пишаюся тим, що сьогодні стою тут з усіма вами у цій чудовій будівлі”

Залишити відповідь