Росіяни висунули нову умову для продовження зернової угоди – поновлення експорту російського аміаку трубопроводом Тольятті-Одеса.

Про це інформує Міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

У розвідці зазначають, що ініціативу продовжили на 60 днів 17 травня 2023 року. Попри це, РФ продовжує перещкоджати експорт зерна.

“Росія, ймовірно, намагається домогтися поступок у повторному відкритті трубопроводу Тольятті-Одеса, яким аміак експортується з Росії через Україну через Одесу. Ситуацію ускладнює те, що останніми днями трубопровід був пошкоджений і в даний час не працює”, – зазначають у Міноборони Британії.

Крім того, у звіті йдеться, що швидше за все РФ перешкоджатиме перешкоджатиме зерновій ініціативі за кілька тижнів до наступного крайнього терміну продовження угоди 16 липня 2023 року.

Напередодні російський терорист та військовий злочинець Ігор Гіркін (Стрєлков) знову обурений і б’ється в істериці: цього разу йому не сподобалося продовження зернової угоди.

Віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс оголосив про досягнення принципової угоди з Болгарією, Угорщиною, Польщею, Румунією та Словаччиною щодо експорту української агропродукції.

Залишити відповідь