18 червня молодик у Близнятах о 07:37 за київським часом започаткує місячний цикл активних контактів, поїздок, вирішення питань з документами.

Цей молодик допомагає адаптуватися в нових умовах і пристосуватися до обставин. Гарний час для роздумів про свої почуття, розмови з близькими людьми про найважливіші речі, розповідає астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова).

Близнята – перший знак стихії Повітря, легкий, світлий та позитивний. Найближчими днями до і після молодика в Близнятах навіть найзанудніші, педантичні люди стають трохи легковажними та безшабашними. Тож можна дозволити собі відпочити ментально, розбудити в собі дитину та побути веселою та чарівною людиною. Почуття легкості та безтурботності витатиме у повітрі.

До молодика 18 червня дня бажано підбити підсумки попереднього місяця, закінчити мляві справи та відкрити своє серце до  нового життя. Однак, не варто розмірковувати про те, що буде через роки, тому що все може сто разів змінитись. Так що краще насолодитися моментом, жити “тут і зараз”! Новий місячний цикл мине у ритмі спілкування, розмов та комунікацій. Відкриваються можливості для пересування та поїздок. Люди швидше ухвалюють рішення, думають, здійснюють плани і так само жваво будують нові.

У день молодика 18 червня Сатурн і Юпітер у гармонійному аспекті, який пробуджує енергію удачі тільки за відповідального підходу до справ, цілеспрямованої та завзятої праці. Планетарні взаємодії сприяють соціальним справам, громадській діяльності, встановленню корисних контактів. Тому період зростального Місяця (18 червня – 3 липня) найкраще підходить для початку нового соціального циклу, переходу на нову роботу, відкриття власного бізнесу. Гарний час для отримання юридичних консультацій, звернення до офіційних інстанцій, пошуку захисту та заступництва. Соціально-активні форми життєдіяльності розвиваються досить гармонійно у другій половині червня.

Емоцій мінімум у період молодика у Близнятах, тому висновки та рішення здебільшого правильні. Обмін знаннями, інформацією, зв’язками дає взаємну користь. Можна встановити добросусідські взаємини, усунути непорозуміння з родичами, вирішити проблеми з автомобілем. Гарний час для зустрічей з друзями, відпочинку на дачі та нових знайомств. Незручних пауз у діалозі нічого очікувати, оскільки кожен точно знайде, що сказати, вчасно згадавши цікаву життєву історію. Різні заходи сприяють спілкуванню, а нові контакти з людьми утворюються набагато легше.

Управителем молодика в Близнятах є Меркурій, що переміщується знаком від 11 до 27 червня. Планета у цьому знаку сильна, що позитивно впливає на мислення людей. Головна проблема молодика в Близнятах полягає в тому, що багато людей намагаються бути надефективними і робити багато завдань одночасно, що в результаті дає зворотний результат.

Меркурій – найближча до Сонця планета сонячної системи. Оскільки його орбіта має невеликий діаметр, планета, під час спостереження її із Землі, віддаляється від Сонця не більше 28 градусів лівіше або правіше нашого денного світила. Поблизу точок максимально віддалення від Сонця, які називаються елонгаціями, Меркурій буває видно неозброєним оком незабаром після заходу або незадовго до сходу Сонця. У римській міфології Меркурій (у греків – Гермес, бог торгівлі, інтелекту, спритності, ошуканства, крадіжки та красномовства, що дає багатство та дохід у торгівлі). Також бог гімнастики, покровитель юнаків. Пізніше йому стали приписувати функції посланця богів та провідника душ померлих у підземне царство Аїда.

Наприкінці IV ст. До н.е. Меркурій стає також богом магії та астрології. Вважалося, що він винайшов букви, цифри, одиниці виміру та передав ці знання людям. Меркурій – син Зевса та німфи гір Майї. Він народився у гроті гори Кілени (Аркадія). Ніхто не міг перевершити його в спритності, хитрості та вміння красти. Першу крадіжку Меркурій зробив, ще будучи в пелюшках – викрав у Аполлона 15 корів, прив’язавши до їхніх ніг гілки, щоб замостити сліди. Якось жартома він вкрав скіпетр у Зевса, тризуб у Посейдона, золоті стріли і лук у Аполлона і меч у Ареса.

Меркурій привів у світ багато нащадків: Гермафродита (мати – Афродіта), Пана (мати – Дріопа), Сілена (мати – Кібела), Автолика (мати – Хіона), Дафніса (мати – одна з німф) та Абдера. Атрибутами бога були крислаті капелюхи, крилаті сандалії і кадуцей – традиційний крилатий жезл герольда (вісника), здатний мирити ворогів. Всі ці речі подарували йому Зевсом за винахід ліри (музичний інструмент), прототипом якої був черепаший панцир із натягнутими на нього бичачими жилами.

Молодик у Близнятах викликає потяг до змін і спонтанності. Думати холоднокровно вдається з легкістю, але намагайтеся не допускати холоду в серці — це відштовхне оточення. Необхідно знайти баланс між розумом та почуттями. Люди шукають розумової підтримки, зростає потреба в інтелектуальному партнері, добрих розмовах.

Під впливом молодика 18 червня перебувають верхні кінцівки – плечі, передпліччя, руки, кисті, пальці рук; органи мовлення, дихальні шляхи, бронхи, легені, капіляри; нервова система, пов’язана з координацією, моторикою (наприклад, рух у кишечнику). Ці частини тіла, органи та системи зараз найбільш чутливі і потребують уваги.

Будьте уважними до того, що відбувається навколо в дні молодика, тому що попри всі позитивні якості знака Близнята завжди є і зворотний бік медалі. Люди стають занадто мінливими і нестійкими, настрій змінюється так само швидко, як і думки. Приємна розмова може блискавично перерости у дратівливість та конфлікт. Часом може бути складно докопатися до суті, адже багато хто розпорошує себе на все і вся. Така ж історія і у справах: швидкість і метушня не сприяє якісному виконанню робіт. Часто, для досягнення поставленої мети, у дні молодика у Близнятах не вистачає послідовності та наполегливості.

У період активних енергій знака Близнята не просто утримують концентрацію уваги. Але важливо все ж таки не забувати підживлювати голову не лише порожнім спілкуванням, а й серйозними інтелектуальними розмовами. Намагайтеся заповнювати вільний час не метаннями від однієї ідеї до іншої (Близнята – двоїстість), а спрямувати підвищену активність у правильне русло. Молодик у Близнятах відкриває місяць спраги до знань! Не відмовляйтеся від нових курсів, вивчайте іноземні мови – коли, як не зараз, впритул зайнятися навчанням.

Настає найкращий час для переговорів, виступів та обміну ідеями. Вступайте на курси, захищайте проєкти, публікуйте сміливі журналістські матеріали, проявляйте активність у соціальних мережах. Молодик у Близнятах для багатьох людей відчинить нові двері в підприємницькій діяльності, розширить можливості для навчання та роботи.

Романтичні історії найближчим часом найчастіше починаються з інтересу на ментальному рівні, а не на емоційному. Якщо ви шукаєте партнера, намагайтеся бути в русі, уникайте одноманітності і тоді є шанс потрапити в потік везіння, опинитися в потрібному місці, в потрібний час.

Особливо чутливим і емоційним особистостям дуже комфортно під час молодика в Близнятах, бо у цей час більшість людей стають відстороненими, навіть байдужими до їхніх потреб. Хочеться веселощів, галасливих компаній, участі у соціальних заходах, тобто всього, що не люблять інтроверти.

Молодик у Близнятах 18 червня дасть цінні підказки спостережливим людям, тому намагайтеся помічати кожну деталь у навколишньому просторі, збирайте потрібну інформацію, шукайте те, що вас цікавить, встановлюйте зв’язки з близькими за духом людьми.

Залишити відповідь