Чоловік купив лотерейний білет за 5 євро на заправці

Український біженець виграв у Бельгії в лотерею 500 000 євро.

Про це пише Reuters.

Як повідомила в понеділок, 12 червня, Бельгійська національна лотерея, шукач притулку з України купив минулого місяця лотерейний білет за 5 євро на заправці, тобто це означає, що його виграш у сто тисяч разів перевищив вкладені кошти. Переможець, чия особа традиційно Бельгійською нацлотереєю не розголошується, має вік від 18 до 24 років і проживає в Брюсселі протягом останніх 12 місяців.

“У нього змішані почуття (щодо виграшу. – Ред.). Це складний період, щоб радіти, (на тлі того. – Ред.) що відбувається в його рідній країні”, – пояснила Жоке Вермуре, речниця Бельгійської національної лотереї, натякаючи на руйнівну війну Росії проти України, цитує Reuters. Вермуре додала, що переможець спочатку хоче влаштувати вечірку на ці гроші, щоб подякувати всім, хто допоміг йому інтегруватися в Бельгії, а потім він волів би зробити щось для своїх співвітчизників і для відбудови України.

Вона також розповіла, що хоча цей чоловік почуває себе щасливим у Бельгії і знайшов роботу, однак він мріє повернутися в Україну, щойно закінчиться війна.

Залишити відповідь