Фінансові потоки нинішнього дня повільні, неповороткі і обмежені – навіть очікувані кошти можуть затриматися у дорозі, не кажучи вже про виплати, які не були заплановані, але водночас могли б виправити матеріальне становище. Особливо небажано мати справу із запозиченнями – взявши гроші в борг, найімовірніше, нескоро вдасться розплатитися з кредитором.

Сьогодні, 13 червня, позичати гроші не варто представникам усіх знаків зодіаку, але для трьох із них борги – категоричні табу.

Передбачливі і розважливі Діви (22.08 – 23.09) намагаються ні в кого нічого не позичати, але сьогодні цілком несподівано для себе можуть вирішити, що їм потрібно більше коштів, ніж є в їхньому розпорядженні. Проте зірки не радять їм їх позичати, оскільки мудрість про те, що береш чужі гроші і на час, а віддаєш свої і назавжди, ніби спеціально придумана про представників знака.

Нерозважливі та легковажні у грошовому сенсі Стрільці (23.11 – 21.12) зазвичай охоче беруть гроші в борг, якщо їх до цього підштовхують обставини, а потім так само легко їх повертають. Але сьогоднішній день виявиться не найсприятливішим для позик – з їхнім поверненням можуть виникнути проблеми, тому бажано обійтися своїми – хай і мізерними – коштами.

Шалені та непередбачливі Водолії (21.01 – 18.02), які рідко прораховують свої дії на кілька ходів наперед, беруть кредити, зовсім не думаючи про відсотки, які їм доведеться платити. Гроші, позичені сьогодні, можуть обрости великою кількістю супутніх виплат, тому повертати доведеться суму вдвічі більшу за позичену.

Залишити відповідь