Закупівлі будуть здійснені впродовж найближчих місяців

Британці оголосили про новий пакет військової допомоги для України. ЗСУ отримають обладнання на суму майже 116 млн доларів для потреб протиповітряної оборони.

Про це йдеться у публікації від 13 червня на урядовому порталі Великої Британії.

“Пакет передбачає радари для захисту від невибіркових російських ударів, а також гармати та значну кількість боєприпасів”, — написала пресслужба британського уряду.

Міністр оборони Великобританії Бен Воллес підкреслив, що країна внесла до спеціального фонду, створеного для підтримки України, ще 250 млн фунтів стерлінгів, тобто майже 315 млн доларів.

“Велика Британія внесла ще 250 мільйонів фунтів стерлінгів до Міжнародного фонду для України, і разом із союзниками та партнерами через фонд ми надаємо пакет протиповітряної оборони, щоб допомогти Україні захистити свою критично важливу національну інфраструктуру та захиститися від невибіркових російських повітряних ударів”, — заявив він.

У матеріалі зазначено, що закупівлі будуть здійснені впродовж найближчих місяців через згаданий Міжнародний фонд для України (IFU). Нині завдяки внескам Великобританії, Норвегії, Нідерландів, Данії, Швеції, Ісландії та Литви фонд зібрав вже понад 655 млн доларів. За даними британського уряду, на цей момент загальна сума, заявлена країнами, перевищила вже 970 млн доларів.

“Фінансування протиповітряної оборони є першим із п’яти очікуваних пакетів підтримки в рамках другого раунду закупівель IFU”, — проінформувала пресслужба.

Залишити відповідь