Нещодавно у йорданській королівській родині з’явилася ще одна принцеса. Нею стала дружина спадкового принца Хусейна — Раджва Аль-Саїф, яка вийшла заміж за принца 1 червня і отримала титул принцеси.

Принцеса Раджва стане ще однією королівською особою, до якої буде прикуто багато уваги публіки. Ми ж хочемо поговорити про її заручну каблучку, отриману від кронпринца Хусейна на честь заручин у серпні 2022 року.

Кронпринц Хусейн та принцеса Раджва / © instagram.com/alhusseinjo
Кронпринц Хусейн та принцеса Раджва / Фото: instagram.com/alhusseinjo

Схожа є у княгині Шарлін

Ми вже розповідали вам про прикрасу монакської княгині Шарлін, яка отримала на заручини одну з найрозкішніших каблучок серед королівських наречених.

Advertisement: 0:10

Каблучка принцеси Раджви / © Getty Images
Каблучка принцеси Раджви / Фото: Getty Images

Як і у Шарлін, у каблучки принцеси Раджви міститься діамант ограновування “груша”. Розроблено прикрасу ювелірним Домом Harry Winston — американською компанією з виробництва розкішних ювелірних виробів, засновник якої був відомий як “Король діамантів”, який заробив репутацію постачальника одних із найкращих у світі білих та кольорових діамантів. Камені Harry Winston славляться своєю високою якістю і бувають різних форм, включаючи традиційне огранювання “кушон” або “смарагд”, а також овальні і грушоподібні форми.

Така була у Жаклін Кеннеді

Жаклін Кеннеді / © Associated Press
Жаклін Кеннеді / Фото: Associated Press

До речі, заручну каблучку від цього бренду носила свого часу колишня перша леді Америки — Жаклін Кеннеді, отримавши її в подарунок від свого другого чоловіка — греко-аргентинського мільярдера Арістотеля Онассіса. Це була одна з найбільших заручальних каблучок від Harry Winston вагою 40,42 карата.

Чим особлива каблучка Раджви

https://www.instagram.com/p/B9B0r91lrlV/embed/?cr=1&v=14&wp=607&rd=https%3A%2F%2Ftsn.ua&rp=%2Flady%2Fzvezdy%2Fzvezdy%2Fprikrasa-yak-u-knyagini-monako-chim-osobliva-zaruchalna-kabluchka-princesi-radzhvi-2347672.html#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1280.6000000238419%7D

Камінь грушоподібної форми зазвичай носять відповідно до королівської традиції вістрям спрямованим від власника, але принцеса Раджва полюбляє носити прикраси в обох напрямках, демонструючи універсальність дорогоцінного каменю. Кажуть, попит на діаманти саме такої форми різко зріс після заручин принца Хусейна та Раджви. Що, втім, зовсім недивно, адже в Йорданії Раджву та Хусейна вважають такою самою популярною королівською парою, як Кейт та Вільяма Уельських у Британії. До речі, коли пара оголосила про свої заручини і показала портретні фото, зроблені цього дня, багато шанувальників помітили, що Раджва обрала такого ж відтінку сукню, як у принцеси Уельської, позуючи для фотографій.

Кронпринц Хусейн та його наречена Раджва у день заручин / © instagram.com/alhusseinjo
Кронпринц Хусейн та його наречена Раджва у день заручин / Фото: instagram.com/alhusseinjo

Немає сумнівів, що носити свою розкішну заручальну каблучку принцеса Раджва буде не знімаючи, і вже точно не вноситиме до неї будь-які поправки, як це зробила Меган, герцогиня Сассекська, свого часу.

Залишити відповідь