Це можливість для мандрівників детальніше дослідити англійську сільську місцевість

Бюджетні ціни на автобуси по Англії – це можливість для мандрівників детальніше дослідити англійську сільську місцевість, пише Euronews Travel. Там склали путівник наймальовничіших автобусних маршрутів Англії.

Найкращий на їхню думку групою маршрут – автобус ом №65 із Бакстона до Шеффілда, який займає приблизно годину 30 хвилин і пролягає через лісистий національний парк Пік-Дистрикт.

Перед посадкою в автобус можна відвідати мальовничі сади вікторіанської епохи в Pavilion Gardens у Бакстоні. А в кінці маршруту – ботанічний сад Шеффілда. Також там можна детальніше вивчити промислову історію міста, завітавши до музею острова Келхем.

Другий маршрут – 1A “Coastal Clipper” від міста Лоустофт (Lowestoft) до селища Мертхем (Martham). Двогодинний маршрут проходить через узбережжя, трав’янисті дюни та тихі пляжні села.Тут варто дослідити курортні міста Грейт-Ярмут, Хемсбі (Hemsby), Вінтертон-он-Сі (Winterton-on-Sea) та Кайстер-он-Сі (Caister-on-Sea).

Третій маршрут – AD122 Hadrian’s Wall Country Bus компанії від перевізника GO North East. Він прямує із Гексема (Hexham) до Халтвісла (Haltwhistle). Проїзд за маршрутом триває 1 годину 15 хвилин: можна дослідити римське минулим північної Англії з зупинками біля визначних історичних локацій, таких як Сілл, Музей римської армії та різноманітні римські форти вздовж стіни.

Залишити відповідь