Залізничні компанії, які кваліфікуються як “єдине підприємство”, тепер мають пропонувати “наскрізні квитки”.

С ввів нові правила пасажирських перевезень залізницею. Правила вже набули чинності і встановлюють більш комплексний захист пасажирів при зриві поїздки.

Комісар з питань мобільності та транспорту Адіна Валеан заявила: “Нові правила покращать захист залізничних пасажирів, які стикаються із затримками, скасуваннями та пропущеними рейсами. Вони також краще відповідають потребам людей з обмеженими можливостями або обмеженою рухливістю”, йдеться в повідомленні на сайті ЄС.

Нові правила встановлюють:

  • У тих випадках, коли пасажирам не було запропоновано – протягом 100 хвилин з моменту переривання – рішення про те, як продовжити подорож, вони отримають нове право на самостійну зміну маршруту. У таких випадках пасажири тепер можуть самі організувати альтернативний проїзд залізницею або автобусом, і перевізник має відшкодувати “необхідну, доречну і розумну” вартість додаткового квитка.
  • Залізничні компанії, які кваліфікуються як “єдине підприємство”, тепер мають пропонувати “наскрізні квитки”, а це означає, що пасажири мають більше прав, якщо вони запізняться на пересадку, включаючи право на відшкодування вартості квитка або компенсацію, на розміщення, якщо поїздка не може бути продовжена того ж дня.
  • Керуючим інфраструктурою та залізничним підприємствам тепер доведеться надавати динамічну інформацію про дорожній рух та подорожі в режимі реального часу не лише залізничним підприємствам, а й продавцям квитків та туроператорам.

Залишити відповідь