Багато мандрівників відкладають бронювання поїздки через високі ціни.

Відзначається, що цього літа вартість відпочинку різко зросла. Наприклад, вартість авіаквитків влітку 2023 року зросла більш ніж на 30% порівняно з літом 2022 року, а середня ціна готельного номера зросла на 54% порівняно з минулим роком.

Багато мандрівників відкладають бронювання поїздки через високі ціни., пише УНІАН.

5 способів, як заощадити на відпочинку цього літа

1. Залишайтеся ближче до дому. Як би не хотілося відправитися в далеку подорож, варто бути реалістами – перельоти на невеликі відстані залишаються дешевшими в порівнянні з далекомагістральними. До того ж, в такому випадку в поїздку можна поїхати більш дешевим наземним транспортом, якщо вам дозволяє час.

2. Подорожуйте під кінець літа. Дані Skyscanner показали, що рейси на кінець літа дешевші, ніж рейси на червень та липень. Подорож у серпні або на початку вересня може заощадити гроші. Як бонус, отримайте більш комфортну температуру, менші натовпи та нижчі ціни в цілому.

3. Будьте гнучкими з датами. Хоча це підходить не для всіх, якщо ви не настільки прив’язані до дати і можете відправитися в подорож, наприклад, в середині тижня, ви заощадите чимало грошей. За даними Thrifty Traveler, рейси по вівторках, середах і суботах найдешевші – в ці дні можна заощадити до 20% на авіаквитках.

Залишити відповідь