Від 18 до 24 червня очікується найдовша за тривалістю магнітна буря цього місяця, яка коливатиметься від 3 до 4 балів. Це вважається сильною інтенсивністю.

Про це повідомляють вчені Центру прогнозування космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.

Найнебезпечнішим днем цього періоду стане 20 червня. У цей день активність коливань буде найвищою.

Спеціалісти попереджають, що людей може накрити апатія, тривога, дратівливість та невизначеність в ухваленні рішень. У метеозалежних людей може збільшуватися схильність до утворення тромбів, підвищитись артеріальний тиск та посилитися мігрень. Краще відмовитись від фізичних навантажень, виділити час для відпочинку, приймати теплі трав’яні ванни, пити більше води.

Довідка:

Магнітна буря – природне періодичне явище, яке виникає в результаті збурення магнітного поля Землі. Вплив на магнітосферу нашої планети має Сонце.  

У середньому магнітна буря триває від 2 до 5 днів. Її поділяють на фази: 

  • початкова (коли сонячний вітер налітає на Землю)
  • головна (відбуваються зміни в магнітосфері)
  • кінцева (відновлення магнітного поля Землі до звичного значення)

Під дією магнітних бур на Землі може змінюватися тиск та температура повітря, а внаслідок того, що корональна маса проникає в атмосферу і взаємодіє з молекулами повітря, можуть утворитися полярні сяйва. 

Залишити відповідь