Оренда житла у Лондоні досить висока, але попит і пропозиція збалансовані.

Як вибрати оптимальний район для життя в Лондоні та як адаптуватися переселенцям до життя та знайти нерухомість в Лондоні?

Для того, аби українцям було легше знайти житло, Networkua.com підготував розмову з рієлтором МАКСИМОМ АНДРІЄНКОМ. Він дав відповіді на найпопулярніші запитання.

РИНОК НЕРУХОМОСТІ В ЛОНДОНІ: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ.

Оренда житла у Лондоні досить висока. Але чекати на великі знижки на ринку нерухомості не варто, оскільки вартість оренди доволі сильно зросла. Наразі попит і пропозиція збалансовані.

Якщо є можливість придбати нерухомість, то у цьому є свої переваги. Оскільки зацікавлені покупці мають можливість вибирати забудовників, які можуть надати додаткові бонуси, такі як пакет меблів чи послуги юриста.

ЯК ВИБРАТИ ОПТИМАЛЬНИЙ РАЙОН ДЛЯ ЖИТТЯ В ЛОНДОНІ?

Визначення району в Лондоні залежить від особистих потреб, наприклад, розташування роботи. Якщо ви працюєте віддалено, можна розглянути варіанти віддалених районів. Ціна оренди житла там, звісно, нижча, ніж у центрі.

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО ПРОЦЕС КУПІВЛІ/ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ В ЛОНДОНІ?

При купівлі або продажу нерухомості в Лондоні у вас обов’язково перевірять походження грошей і їх задекларованість. І це основна і важлива умова щодо будь-яких дій з нерухомістю.

Найкраще у такому випадку звернутися до брокерів. Також необхідно скористатися послугами професійних юристів та агентів з нерухомості, щоб уникнути помилок.

ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ В ЛОНДОНІ: ПЛЮСИ ТА МІНУСИ.

Інвестування в нерухомість в Лондоні вимагає довготривалої стратегії, але має свої переваги, такі як стабільний дохід та приріст капіталу. Використання іпотеки може допомогти збільшити портфоліо.

Плюсами інвестування в нерухомість в Лондоні є завжди наявний попит на нерухомість, що робить його привабливим варіантом для інвесторів.

ПОРАДИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ: ЯК АДАПТУВАТИСЯ ДО ЖИТТЯ ТА ЗНАЙТИ НЕРУХОМІСТЬ В ЛОНДОНІ.

Для вимушених переселенців важливо врахувати деякі поради. По-перше, не слід відкидати жоден варіант на початку свого переїзду до Англії, а ретельно розглянути всі можливості.

Вивчення англійської мови є важливим етапом, і для цього можна відвідувати курси та спілкуватися з місцевими жителями. Необхідно також ознайомитися з місцевими законами та правилами.

Я би радив уникати порівняння цін з цінами у власній країні, оскільки вони можуть суттєво відрізнятися.

Важливо шукати роботу і отримати її,  а також відкрити банківський рахунок.

Бажаю всім успіху в реалізації своїх планів та пошуку житла у Лондоні!

Залишити відповідь