Принц Едвард відвідав один із полігонів, де проходять вишкіл українські військові в рамках INTERFLEX

Герцог Единбурзький, принц Едуард минулого тижня відвідав українських військових, які проходять навчання у Великій Британії. Він спостерігав за тим, як бійці ЗСУ вчаться штурмувати будівлю та надавати медичну допомогу.

Про це пише 24 канал.

Герцог Единбурзький став ще одним членом британської королівської родини, який зустрівся з українськими військовими. Раніше принц Вільям таємно відвідав військову базу поблизу українського кордону.

Тепер молодший брат короля, принц Едвард відвідав один із полігонів, де проходять вишкіл українські військові в рамках INTERFLEX – операції, що навчає бійців навичкам, необхідним для виживання та ведення ефективного бою на фронті.

Під час цього візиту герцог Единбурзький одягнув форму Королівських ВПС. Він спостерігав за тим, як війська під наглядом британських інструкторів вчилися штурмувати будівлю та надавати допомогу пораненим.

Принц Едуард також провів зустріч з генералом Джастіном Стенхаусом, командувачем 11-ої Бригади сприяння силам безпеки Сухопутних військ Великої Британії.

Навчання призначене для новобранців-добровольців, які приєдналися до лав Збройних сил України без практичного досвіду військової служби. За даними Forces, за рік Велика Британія підготувала понад 6000 українських військових.

Залишити відповідь