На думку жінки, гарячий напій, її зайнятість і доброта допомогли їй дожити до знаменного дня народження

Ірен Спростон із міста Сток-он-Трент (Велика Британія) розкрила свій секрет довгого життя після святкування свого 100-річного ювілею.

Про це пише The Mirror.

Весь день жінка приймала листівки та подарунки від друзів та родичів. Замість келиха із шампанським вона насолодилася чашкою свого улюбленого чаю Typhoo, адже вона не п’є алкогольних напоїв.

“Я часто думала, що ніколи не доживу до 100 років, але мені це вдалося. Я завжди була зайнята і ніколи не сиділа без діла. Життя було важким і неспокійним, але треба продовжувати йти вперед, нічого іншого не залишається. Є багато людей, яким ще гірше, ніж мені”, — сказала вона.

Будинок британки був так прикрашений усередині та зовні, так що навіть перехожі, які не знали колишню господиню ресторану, зупинялися, щоб побажати їй усього найкращого.

У Ірен, чий чоловік Ерік помер у 2003 році, четверо дітей, п’ять онуків та чотири правнуки. Пара одружилася у церкві Святого Джеймса у Ньючапелі, коли їй було 19 років.

Жінка встигла попрацювати у багатьох сферах. Закінчила вона свою трудову діяльність кухаркою в тодішній початковій школі Фегг Хейс, де працювала 10 років з 1979 по 1989 рік. Ірен зазначає, що випиває вісім чашок чаю на день. На її думку, саме цей гарячий напій, її зайнятість і доброта допомогли їй дожити до знаменного дня народження.

“Я завжди намагалася бути доброю, і люди були добрі до мене у відповідь. У мене прекрасна сім’я і багато друзів. Мені є за що бути вдячною, і я почуваюся чудово. Просто пийте чай”, — сказала вона.

65-річна дочка Керол Болл живе з мамою в будинку, де вона народилася, а 39-річна онука Нікола Белфорд мешкає по сусідству.

“Нен — дивовижна жінка, яка надихає. Вона — та частинка, яка тримає нашу сім’ю разом, і я дуже пишаюся тим, що можу називати її своєю бабусею. Її дуже люблять у Фегг Хейз і навіть отримувала листівки від незнайомих їй людей, які бачили прикраси й хотіли привітати її”, — сказала Нікола.

Залишити відповідь