Серед однопартійців Джонсона з Консервативної партії “за” проголосували 118, а 225 утрималися

Колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона позбавили спеціального доступу до парламенту після згоди депутатів з висновками звіту, що той казав їм неправду про вечірки співробітників на Даунінг-стріт у розпал ковідних обмежень.

Про це повідомляє Sky News, пише “Європейська правда”. 

354 голосами проти семи депутати підтримали звіт, підготовлений комітетом, де доходять висновку, що Джонсон свідомо вводив колег в оману своїми коментарями щодо можливих зібрань співробітників для спілкування й відпочинку у той час, коли для всіх британців діяли суворі обмеження у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Серед однопартійців Джонсона з Консервативної партії “за” проголосували 118, а 225 утрималися. 

Депутати-автори звіту запропонували покарати Джонсона 90-денним відстороненням від роботи у парламенті, якби він не склав повноваження. Також запропонували позбавити його права доступу до парламенту як колишнього депутата, що викликало значну критику прихильників Джонсона.

Під час дебатів з критикою Бориса Джонсона виступили і кілька його однопартійців, включно з колишньою прем’єркою Терезою Мей, яка зауважила, що виступати проти соратників непросто, але спільна робота “не має перешкоджати робити те, що правильно”. 

 

Залишити відповідь