Один із найбільш доленосних днів місячного календаря, коли потрібно бути готовим до будь-яких – навіть найнеймовірніших – подій, які можуть перевернути життя людини з ніг на голову. Необхідно дорожити стосунками та максимально уважно стежити за своїм майном: людина, з якою ми розлучимося, або річ, яку втратимо у цей час, вже ніколи не вдасться ні повернути, ні знайти.

Сьогодні, 22 червня, до важливих подій необхідно приготуватись представникам усіх знаків зодіаку, але для трьох із них вони виявляться по-справжньому доленосними.

Чутливим Ракам (22.06 – 22.07), які дорожать взаєминами – передусім сімейними – з оточенням, цього дня в жодному разі не можна ні з ким сваритися, оскільки це загрожує розставанням – остаточним та безповоротним. У будь-якому разі — навіть якщо близька людина не матиме рації — варто проявити максимум терпіння і пробачити її, що не складе для них особливих труднощів.

Обережним Терезам (24.09 – 23.10) зірки рекомендують звернути увагу на послання, яке сьогодні можна прийти на їхню пошту, навіть якщо вони здасться їм незрозумілим або не за адресою. Насправді в ньому є інформація, яка допоможе зрозуміти, в якому напрямку рухатися далі – схоже, настав час змінити не тільки місце роботи або рід діяльності, а й спосіб життя.

Загадковим і містичним Скорпіонам (24.10 – 22.11) сьогодні можна не чекати на доленосні події з тієї простої причини, що вони самі стануть їхньою причиною. Найімовірніше, вчинок, який їм необхідно зробити, торкнеться професійної сфери: кроки, на які вони підуть, повністю змінять їхнє життя в цьому сенсі. Тож не варто замислюватися над доречністю своїх дій – треба зробити перший крок.

Залишити відповідь