Королева Камілла часто переробляє свої улюблені предмети одягу

Королева Камілла разом з чоловіком, королем Чарльзом ІІІ відвідала перегони у Роял-Аскоті. Для заходу вона обрала рожеву сукню, яку вже одягала – на весілля до принца Гаррі та Меган Маркл.

Про це пише People.

Зазначимо, що Камілла вже не вперше переробляє свої образи. Крім того, королева має улюблений колір – синій. У сукні такого відтінку вона 2 тижні тому провела урочистий прийом у Кларенс-гаусі.

Королівське подружжя проїхалося у кареті до Роял-Аскоті. Для такого заходу Камілла обрала блідо-рожеву сукню-пальто від Anna Valentine.


Шанувальники королеви впізнали це вбрання. Раніше у такому ансамблі Камілла була на королівському весіллі принца Гаррі і Меган Маркл у травні 2018 року.

Повторила Камілла не лише одяг. Виявилося, що Камілла надягнула ті саме перли з рожевим центральним каменем для Royal Ascot, в якому була на весіллі.

Проте вона змінила головний убір. На весілля Гаррі та Меган Камілла одягла рожевий капелюх з пір’ям, а для Роял-Аскоті обрала бежевий від Філіпа Трейсі.

Королева Камілла часто переробляє свої улюблені предмети одягу, і вона не єдина королівська особа, яка це робить. Вже помічали, як свої образи повторювала і Кейт Міддлтон.


Залишити відповідь