Молодший брат спадкового принца Вільяма – принц Гаррі – не перестає дивувати публіку.

Нещодавно стало відомо, що принц Гаррі хотів взяти інтерв’ю у Володимира Путіна, Дональда Трампа та Марка Цукерберга про їхнє виховання та дитячі травми в подкасті Spotify. Також повідомляється, що Гаррі хотів взяти інтерв’ю у Папи Франциска.

Путін / © Associated Press
Путін / Фото: Associated Press

Кажуть, що практичність інтерв’ювання цих гостей викликала питання у тих, хто працював над подкастами Гаррі, особливо з урахуванням того, що такі люди, як Путін та Цукерберг, не з тих, хто відкрито розповідає про свої дитячі травми.Play Video

Видання Daily Mail повідомляє, що герцог Сассекський обговорював свої ідеї можливих шоу з кількома продюсерами компанії, розповівши їм, як він хотів поговорити з неоднозначними постатями про їхнє дитинство і про те, як вони стали тими чоловіками, якими вони є сьогодні.

Нагадаємо, що коли Росія повномасштабно вторглася до України, принц Гаррі та його дружина Меган публічно висловили підтримку нашій країні. На тлі цього план Гаррі зустрітися з диктатором здається особливо дивним.

Принц Гаррі / © Associated Press
Принц Гаррі / Фото: Associated Press

Нагадаємо, що принцу Гаррі так і не вдалося випустити жодного сольного подкасту на Spotify від моменту підписання багатомільйонної угоди 2020 року, а з його дружиною Меган Маркл компанія розірвала угоду, не продовживши її подкаст “Архетипи” на другий сезон. У своєму подкасті Меган розмовляла з відомими жінками, обговорюючи різні соціальні проблеми та часто порушувала особисті теми.

Меган Маркл / © Getty Images
Меган Маркл / Фото: Getty Images

Залишити відповідь